Форум Украины
http://zahid-forum.net.ua/

Як Ви відноситесь до офлайн разом з онлайном бізнесу?
http://zahid-forum.net.ua/viewtopic.php?f=60&t=1039
Страница 1 из 1

Автор:  Petryshka212 [ 02 фев 2015, 11:12 ]
Заголовок сообщения:  Як Ви відноситесь до офлайн разом з онлайном бізнесу?

Можливо ця тема буде схожа на інтернет-магазин, але я не те маю на увазі. Просто я працюючи вже довго в інтернет-бізнесі, зрозуміла багато корисних інструментів, які б допомогли б приносити пользу навіть за межами інтернету. Наприклад ті ж самі реферали! Для тих, хто не знає, то я пояснюю. Тепер, для того, щоб про Ваший продукт дізнались всі може вистачити лише 1-го дня! Наприклад Ви хочете продати свою книгу по 60грн, але ви даєте можливість заробити з неї ще декому, тому Ви їм продаєте її за 50 грн, і в їх інтересах знайти для Вас більше покупців. Якщо вони навіть знайдуть 20 чол. то їм буде чистий заробіток в 200 грн. Як Ви диветесь, щоб зєднувати таку структуру. Чи буде вона перспективною і в інших товарах, чи вона тільки для інформаційних продуктів?

Автор:  vova6797 [ 09 фев 2015, 12:56 ]
Заголовок сообщения:  Як Ви відноситесь до офлайн разом з онлайном бізнесу?

Здається це хороша ідея! Тому, що весь онлайн бізнес скоріше, навіть миттю розвивається, тому і дієві методи можна черпати. Над ними працюють багатомільйонні компанії, а те, що нам слід у них перейняти, ми можемо зробити це скоріше! Так як ми вже не наступаємо на ті ж і самі граблі!

Автор:  Petryshka212 [ 17 фев 2015, 00:12 ]
Заголовок сообщения:  Як Ви відноситесь до офлайн разом з онлайном бізнесу?

Виходить, що ми копіюємо, а ще більш підходяще навіть крадемо чиїсь ідеї? Це трохи не чесно виходить! Хоч з іншої сторони, такі глобальні і великі компанії, мабуть сворені для того, щоб в них зичили ідеї, той самий середній бізнес, а вони тим часом обдумували плани над чимось новим, і ще не перевіреним!

Автор:  vova6797 [ 17 фев 2016, 10:26 ]
Заголовок сообщения:  Як Ви відноситесь до офлайн разом з онлайном бізнесу?

Це дуже хороша ідея. Навіть от соціальні мережі такі як вконтакте, вже давно дуже велику роль відіграють в бізнесі. Ще ніколи не було такого, що б ви свій товар могли порекламувати в один день сотням тисяч людей.

Страница 1 из 1 Часовой пояс: UTC + 2 часа
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/