Текущее время: 21 сен 2018, 20:34

Ответить на тему  [ Сообщений: 14 ]  На страницу Пред.  1, 2
Карпати 
Автор Сообщение
Перехожий
Перехожий

В кошельке:
0.04 UAH

Сообщение Карпати
"Там де гори, полонини..." Там дійсно гарно як у казці! Завжди їду туди с якимось приємним хвилюванням. Дуже дивовижно, вражаюче ...Я би навіть сказав! З жінкою завжди відвідуємо красиві місця нашої країни, а коли заїжаєм у Карпати після їдемо у Львів за враженнями. Завжи драйвово - ціни кайф і на їжу і на житло і на таксі.

21 июн 2018, 13:49
Перехожий
Перехожий

В кошельке:
0.01 UAH

Сообщение Карпати
Ох Карпати , Карпати як же там мальовничо..

21 июн 2018, 14:33
Перехожий
Перехожий

В кошельке:
0.01 UAH

Сообщение Карпати
По цінам у Львові , це взагалі окрема тема. Завжди дивуюсь, як вони тримають такі ціни, в інших куточках міста вже б за вю ту красу брали би долари і не соромились...Ось наприклад навіть транспорт , замовлять таксі онлайн Львів https://taxi838.ua/lviv/zamoviti-taksi-onlayn/ можна за дешевими тарифами. Водії досвідчені , привітні. Житло зразкове також дешеве і зауважу, у центрі міста . Це Вам не квартира за 1000 баксів у центрі Києва на лігу футболу! Тому Західна частина України завжди була є і буде вражаючою! І по красоті і по комфорту!

21 июн 2018, 14:34
Перехожий
Перехожий

В кошельке:
0.01 UAH

Сообщение Карпати
Я тоже давно хочу в Карпаты. Надеюсь в этом году осуществить свои планы. Зимой мне там не интересно, так как на лыжах я кататься все равно не умею, да и вся моя семья тоже, а вот весной, летом и осенью как раз для нашей семьи. Уже сейчас подыскиваем варианты. Один из них нашли в Мигово, коттеджи предлагаются довольно уютные..

24 июл 2018, 16:49
Ответить на тему   [ Сообщений: 14 ]  На страницу Пред.  1, 2