Текущее время: 16 ноя 2018, 21:08Ответить на тему  [ Сообщений: 6 ] 
Амінокислоти чи протеїн 
Автор Сообщение
Аватара пользователя
Перехожий
Перехожий

Зарегистрирован: 18 май 2014, 11:08
В кошельке:
0.00 UAH

Сообщения: 5
Сообщение Амінокислоти чи протеїн
Амінокислоти є дуже корисними і важливими в бодібілдингу та спорті і це не виникає сумнівів. Однак протеїн (простий білок) складається з амінокислот. Протеїн заповнює потребу в амінокислотах у більшості людей, а скоріше у всіх. Амінокислоти, якщо розглядати як спортивну добавку, відмінні від протеїну лише часом засвоєння (у амінокислот трохи більша). Недолік амінокислот - висока вартість і невеликі дози. Якщо ви не відчуваєте фінансових обмежень, то можете приймати амінокислоти і отримати хороші результати. З іншого боку можна приймати протеїн і ви отримувати практично ті ж результати в наборі м'язової маси, а також заощадите 80% грошей. Слід зауважити, що не кожен протеїн має ідеальний амінокислотний склад. Комбінуючи різні амінокислоти, його можна досягти - у протеїну склад сталий.

Для тих хто не в курсі що таке амінокислоти та протеїн: амінокислоти, протеїн


18 май 2014, 11:37
Профиль
Аватара пользователя
Перехожий
Перехожий

Зарегистрирован: 08 июл 2014, 16:28
В кошельке:
0.00 UAH

Сообщения: 12
Сообщение Амінокислоти чи протеїн
Більшість людей, які вживають спортивне харчування, часто стикаються з вибором: що все ж таки краще – амінокислоти чи протеїн? А можливо їх можна якимось чином поєднувати? І як саме оптимально скласти свій графік харчування і підлаштувати його під режим тренувань і відпочинку?

Знайти відповідь на всі ці питання легко, якщо розуміти, як влаштовані ці органічні сполуки. В попередніх статтях, ми докладно розглядали тему амінокислот та протеїну, але тут слід повторитись і дещо пригадати.
Отже, амінокислоти – це органічні кислоти, які є дуже важливими для будь-якого живого організму в якості будівельного матеріалу. У вільному (не зв’язаному з іншими речовинами) вигляді вони швидко засвоюються і надходять у кровообіг. Протеїни – це ті ж самі амінокислоти, але тільки зібрані в певну конструкцію, скріплену особливими хімічними зв’язками. Саме вони і визначають важливість протеїну для спортивного харчування, так як на їх руйнування в шлунково-кишковому тракті необхідно час. Амінокислоти не вміють накопичуватися, тому вони повинні надходити в кров регулярно. Це забезпечується поступовим переварюванням і засвоєнням протеїнів протягом деякого часу.

Такі особливості дозволяють виробити оптимальний план прийому цих сполук протягом дня.

Вранці, перед тренуваннями і відразу після проведених тренувань доцільно вживати амінокислоти як швидко засвоюваний продукт. Для безперебійного «харчування» м’язів вночі і між прийомами їжі чудово впорається складний білок, один з видів протеїну – казеїн. На засвоєння цього протеїну в організму піде декілька годин, протягом яких амінокислоти будуть надходити в кров і виконувати свої безпосередні функції. Але найпопулярнішим у спортсменів є спортивне харчування, у складі якого міститься сироватковий протеїн. Швидкість його засвоєння знаходиться на рівні між амінокислотами і іншими видами білка. Крім того, він володіє і іншими позитивними властивостями для організму. Це дозволяє вживати його і після тренувань, і протягом цілого дня.

Тепер підіб’ємо деякі підсумки. Незважаючи на відмінності, між амінокислотами та протеїнами, вони все ж таки піддаються порівнянню. При дотриманні ряду умов вони навіть взаємозамінні. Потрібно лише підібрати правильний режим харчування. Але краще всього їх комбінувати. Наприклад, вдень слід вживати сироваточний протеїн або казеїн, після тренувань приймати амінокислоти, а на ніч тільки казеїн. Це вигідно не тільки для досягнення хороших результатів в бодібілдингу, але й з економічної точки зору.


02 янв 2016, 16:28
Профиль
Аватара пользователя
Новачок
Новачок

Зарегистрирован: 06 сен 2017, 14:00
В кошельке:
-0.42 UAH

Сообщения: 24
Откуда: Киев
Сообщение Амінокислоти чи протеїн
та белок брать и не париться :-):


06 сен 2017, 15:17
Профиль ICQ
Аватара пользователя
Перехожий
Перехожий

Зарегистрирован: 28 сен 2017, 19:29
В кошельке:
-0.96 UAH

Сообщения: 2
Сообщение Амінокислоти чи протеїн
нашла сайт и от туда приходит нормальный товар. Я теперь заказываю только от туда.


28 сен 2017, 19:34
Профиль
Аватара пользователя
Перехожий
Перехожий

Зарегистрирован: 02 ноя 2017, 20:31
В кошельке:
-2.90 UAH

Сообщения: 11
Сообщение Амінокислоти чи протеїн
Где можно купить спортивное питание в Украине хорошего качества?


30 ноя 2017, 18:31
Профиль
Аватара пользователя
Новачок
Новачок

Зарегистрирован: 24 мар 2018, 10:08
В кошельке:
0.19 UAH

Сообщения: 34
Сообщение Амінокислоти чи протеїн
Надо покупать эти два комплекса. Заказывайте в магазине "Белок".


03 апр 2018, 18:53
Профиль
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Ответить на тему   [ Сообщений: 6 ] 


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения

Перейти:  
cron

Форум Украины © 2014 - 2018 Е-mail Администратора форума

Яндекс.Метрика