Текущее время: 16 ноя 2018, 14:47

Ответить на тему  [ Сообщений: 3 ] 
Хамський провайдер 
Автор Сообщение
Тут давно
Тут давно

В кошельке:
-0.42 UAH

Сообщение Хамський провайдер
Здраствуйте, хто з нас не зустрічався з хамською поведінкою в трамваї, на роботі, навчанні, думаю у кожного є свій окремий случай.Мне ж постійно не щастить в інтернеті, точніше з обслуговуванням і стані сеті.І причому це відбувається періодично і стало здаватися що просто напросто хтось сидить і іздеется нат тобой.Одін раз вразило взагалі хамську поведінку центру де я обслужіваюсь.Пропадает інтернет у мене, гроші на балансі є і природно я телефоную їм, а вони мені кажуть передзвоніть через пару годин, у нас типо обід , ви уявляєте в 6:00 вечора собі обід, і в підсумку мережу у мене з'явилася тільки до утру.Подскажіте може хто знає куди слід звертатися в таких випадках, так як змінити інтернет провайдера в нашому маленькому містечку немає можливості !!!

21 мар 2015, 21:20
Юзер
Юзер

В кошельке:
0.02 UAH

Вам нужно обязательно обратиться к начальству Вашего провайдера и поговорить с ним о том, как себя ведут с клиентами его подчинённые. Может помочь.

11 мар 2016, 18:23
Перехожий
Перехожий

В кошельке:
-1.93 UAH

Поэтому правильно нужно выбирать провайдера чтобы не было проблем потом с этим. Поэтому перед тем как выбрать, читайте отзывы об этом и тогда поймете какой лучше выбрать провайдер.

29 окт 2018, 18:56
Ответить на тему   [ Сообщений: 3 ]