Текущее время: 24 ноя 2017, 07:45

Ответить на тему  [ Сообщений: 3 ] 
А принтер один 
Автор Сообщение
Тут давно
Тут давно

В кошельке:
-0.42 UAH

Сообщение А принтер один
У нашому офісі кілька кімнат. У кожній комп'ютер коштує, за ним людина працює. А принтер один, загальний для всіх. Розташований він у сусідній кімнаті, зовсім поруч. Знадобилося мені документ один роздрукувати - скидаю текстовий файл в друк і прямую туди, щоб забрати роздрукований документ. Принтер в робочому стані, але надрукованого документу немає. Папери сповнений ящик, а результату немає. Пробую відправити файл повторно. Результат ідентичний першій спробі. Чешу потилицю, пробую застосувати іншу програму - НІ мого документа. Розв'язка приходить після шостої або сьомої спроби, після чого мене прориває на істеричний сміх. Виявляється, документ після друку здувало потоком повітря з кондиціонера, включеного на повну потужність. Поки я встигав дійти зі своєї кімнати до принтера, надрукований лист встигав долетіти до дальнього кута, там я і виявив всі свої документи.

09 апр 2015, 21:32
Перехожий
Перехожий

В кошельке:
-3.81 UAH

Сообщение А принтер один
ну так скажите начальнику пусть расщедрится купить вам здесь еще один принтер, чтобы вы не страдали))

18 авг 2016, 14:46
Перехожий
Перехожий

В кошельке:
-0.84 UAH

Сообщение А принтер один
Это точно))))

11 май 2017, 23:29
Ответить на тему   [ Сообщений: 3 ]