Текущее время: 22 окт 2020, 22:09

Ответить на тему  [ Сообщений: 3 ] 
Частково не працює клавіатура 
Автор Сообщение
Перехожий
Перехожий

Сообщение Частково не працює клавіатура
На ноутбуці (HP) перестали працювати майже всі клавіші, що знаходяться справа. Сталося це не одразу, а поступово - спочатку перестали працювати end і деякі комбінації клавіш, потім остаточно перестали працювати pg up, pg dn, home, delete, insert, стрілки вліво і вправо. Решта клавіш працюють нормально, тож я призвичаївся працювати без них. Слід відзначити, що зрідка деякі із цих клавіш таки починають раптово працювати знову, але чим далі, тим рідше.
Як думаєте, що це може бути? Знайомий говорить, що міг шлейф клавіатури відійти, так як ми його розбирали для ремонту, однак сталось це не одразу після того, а через певний час, тож не хочеться зайвий раз знову лізти усередину, так як там є два шлейфами, під'єднані до передньої планки, котрі псуються дедалі більше після кожного розбирання і ми намучились із ними досить багато минулого разу і є ризик, що я і клавіатуру не відремонтую, і отримаю неробочий комп узагалі.
Я, щоправда, можу підключати зовнішню USB-клавіатуру, котра в мене є, однак це не завжди зручно, особливо якщо брати ноутбук десь із собою (а саме в цьому і полягає сенс ноутбука, інакше навіщо його було купувати?).
Не впевнений, чи в когось виникали подібні проблеми, але, може, хтось стикався із тим, що частина клавіш на клавіатури виходила з ладу? Якщо так, то як ви вирішували цю проблему? Або просто робіть поради, якщо вони слушні, то я вислухаю. Може, простіше було би просто купити нову клавіатуру, якщо це в ній причина? Треба буде, звісно, іще знайти сумісну із моєю моделлю ноутбука і знайти, де її купити - я би пошукав на e-bay, але строки доставки можуть затягнутись, до того ж я збираюсь переїжджати через певний час, та і з такою ціною долара це може бути не кращим моментом для цього. Втім знову ж таки, не те щоби долар обіцяв подешевшати у найближчому майбутньому, радше навпаки, тож кращого моменту вже може і не бути, а тільки гірший...

31 янв 2015, 11:57
Адмін
Адмін

Я би порадив взяти нову клавіатуру у любому комп"ютерному магазині, сказавши свою модель ноута, вони тобі поможуть!

31 янв 2015, 19:57
Юзер
Юзер

Клавиатуры - не такие уж и долговечные гаджеты. И не такие уж и дорогие. Советую Вам просто приобрести новенькую клавиатуру, а про эту благополучно забыть.

Тема поднималась пользователем UKRAINE 12 фев 2016, 18:27.

12 фев 2016, 18:27
Ответить на тему   [ Сообщений: 3 ]