Текущее время: 28 окт 2020, 22:08

Ответить на тему  [ Сообщений: 7 ] 
Війна... 
Автор Сообщение
Прижився
Прижився

Сообщение Війна...
Щойно почула, що в неділю готується повномасштабний наступ російських військ. Чи встоять наші військові? Жах!!!

13 ноя 2014, 22:16
Перехожий
Перехожий

Сообщение Війна...
Да война дело плохое я очень переживала за украинцев.Очень много родни с Украины переехало в Россию. Дай Бог им сил и выдержки выстоять этот нелёгкий путь.

16 ноя 2014, 20:00
Юзер
Юзер

Сообщение Війна...
Повірте, Росія не в змозі зробити мовномаштабний наступ. У нас тут гібридна війна з Росією. А коли кажуть, що очікується наступ, то він вже давно розпочався, не слід занепокоюватись, вірити в силу рсійських військ. Вони вже показали всю свою "могутність" на сході. Алкоголіки, наркомани і бандити.

08 фев 2015, 17:25
Прижився
Прижився

Сообщение Війна...
А мені дуже страшно! Особливо як бачиш по телевізору, коли гибнуть багато хороших і різного віку людей! Це зовсім не смішно. Особливо хвилює те, що чим далі, тим складніше, і вже всі надії тухнуть, що все наладиться, хоч потрібно вірити! Але, наші хлопці молодці, і сильні, тому з такими думаю, вони й самі відступлять.

09 фев 2015, 17:48
Перехожий
Перехожий

Сообщение Війна...
Войну можно закончить мирными переговорами. Но не получается. Почему? Потому что в Минске проводят мирные переговоры Порошенко, Меркль, Олланд и Путин, но нет одного из самых главных игроков - Обамы. Он из-за океана руководит ручным президентом Порошенко. Вот где проблема. Обама тоже ручной...им руководят финансовые кланы.

14 фев 2015, 18:20
Перехожий
Перехожий

Сообщение Війна...
Я вважаю цю війну безглуздою, навіщо це все, убиваня одне одно, Путіну як робити нема що, я розумію він хоче влади бо це росія сама велика держава, так що треба всьо знищувати і завойовувати, краще б в чомусь іншому показували свою силу а не у війні убиваням людей як тварини, це повне безглуздя, я цього нерозумію!!!

18 фев 2015, 13:25
Перехожий
Перехожий

Сообщение Війна...
так це досить страшно, адже а від цього залежить безпеки і гідність нашої країни. залишається надіятися лише на кращий сценарій подій

16 фев 2016, 17:41
Ответить на тему   [ Сообщений: 7 ]