Текущее время: 20 авг 2017, 05:56

Ответить на тему  [ Сообщений: 10 ] 
Янукович живий 
Автор Сообщение
Модератор
Модератор

В кошельке:
0.00 UAH

Янукович живий
Изображение

Віктор Янукович вкотре заявив, що вважає себе легітимним президентом України і верховним головнокомандувачем України.
Про це він заявив на прес-конференції в Ростові-на Дону.
"Я живий, мене не відстороняли у від посади в порядку, передбаченому Конституцією України", - заявив він.
За словами Януковича, він не визнає нинішню владу України.
"За ширмою якогось нібито правомочного уряду в країні діє банда ультранаціоналістів і неонацистів, які мітять уже і на президентський пост", - заявив Янукович.
"Міста патрулюються людьми в масках з пов'язками на руках, шириться свавілля щодо громадян України", - додав він.
"Вони звільняють вищих армійських офіцерів, тих, хто не хоче, противиться використанню збройних сил України на південному сході країни проти мирного населення. Вдумайтеся, вони хочуть поставити армію під прапор Бандери і розв'язати громадянську війну", - заявив також Янукович.
"Я хочу запитати і у покровителів цих темних сил на Заході: ви осліпли? Ви втратили пам'ять? Ви забули, що таке фашизм? Але я впевнений: офіцери, солдати України знають, на відміну від вас, міністрів поважних європейських держав, які підписалися під документом не про гарантії мені, а про гарантії громадянського миру на Україну і розтоптали цей документ", - сказав Янукович.
"На відміну від банди негідників, які на Майдані давали наказ стріляти по своїх, так от солдати, офіцери розуміють, чого ви варті, і не будуть виконувати ваші злочинні накази", - додав він.
Як відомо, Янукович знаходиться у міжнародному розшуку за злочини проти людяності.

11 мар 2014, 19:35
Перехожий
Перехожий

В кошельке:
0.00 UAH

Сообщение Янукович живий
Цитата:
Віктор Янукович вкотре заявив, що вважає себе легітимним президентом України і верховним головнокомандувачем України.
Федорович віришив відібрати хліб у Петросяна і Задорнова) Навіть ті, хто за нього проголосував на виборах зараз готові плюнути йому в лице. Він ізгой, який може вернутись в Україну тільки на багнетах загарбників.

19 мар 2014, 14:00
Перехожий
Перехожий

В кошельке:
0.00 UAH

Сообщение Янукович живий
Нехай би його собі Росія і забирала бандюгу, нам він тут не потрібен. Напевно їм з зеками працювати простіше, ніж з цивілізованим світом.

19 мар 2014, 14:31
Перехожий
Перехожий

В кошельке:
0.00 UAH

Сообщение Янукович живий
Я взагалі дивуюся, як така поросяча морда потрапила на трон президента, хто його вибирав?? Референдум напевно так само був підлаштований сфальсифікований, як і зараз в криму. Якщо все так запросто підкуповується, про яку взагалі свободу і демократію може йти мова?! Нам до цивілізації здається що ще кілька еволюційних ступенів потрібно пройти.

19 мар 2014, 16:57
Перехожий
Перехожий

В кошельке:
0.00 UAH

Сообщение Янукович живий
Мерзеннішу і огиднішу людину я не бачив в житті.Тим більше його тупість просто заслуговує книги рекордів Гіннесу.Шкода звичайно, що завдяки північному сусідові цей беззаконник не потрапляє в Україну і не судиться.

20 мар 2014, 18:53
Юзер
Юзер

В кошельке:
0.00 UAH

Сообщение Янукович живий
Як же він вміє добре брехати. Такої людини я ще не бачив: підступного і підлого ... Легетівний президнет він ... пф ...

20 мар 2014, 19:50
Юзер
Юзер

В кошельке:
0.00 UAH

Сообщение Янукович живий
Ну живий і живий, про Януковича вже забули, тепер піар у інших

21 мар 2014, 17:57
Новачок
Новачок

В кошельке:
0.00 UAH

Сообщение Янукович живий
Шкода звичайно, що нашій країні невезет в президенти постійно потрапляють незовсім сумлінні люди як і в депутати.Наверное ми всі такі, есліт таких вибираємо Ні напевно з чого вибрати, може варто де небудь подзанять призедента.

23 мар 2014, 22:36
Юзер
Юзер

В кошельке:
0.00 UAH

Сообщение Янукович живий
Самі віновати.кого вибираємо той і становітся.только час і його (президента) дії погут показати на що він здатний ..

02 апр 2014, 14:35
Перехожий
Перехожий

В кошельке:
0.00 UAH

Сообщение Янукович живий
Та хай собі говорить що хоче . Він зірка , йому потрібно підтримувати популярність. Живе в якомусь своєму світі , видумує щось собі.

24 ноя 2015, 17:17
Ответить на тему   [ Сообщений: 10 ]