Текущее время: 26 сен 2020, 17:23

Ответить на тему  [ Сообщений: 16 ]  На страницу 1, 2  След.
Китайцы напечатали пятиэтажный жилой дом 
Автор Сообщение
Прижився
Прижився

Сообщение Китайцы напечатали пятиэтажный жилой дом
компания Winsun показала возможности своей технологии, которая позволяет возводить 5-этажный дом общей площадью 1100 квадратных метров при помощи 3D-принтера. Стоит отметить, что для строительства домов был создан специальный принтер, который имеет размеры 6,6 метра в высоту, 10 метров в ширину и 40 метров в длину. При этом он изготавливает лишь компоненты будущего здания. После этого вся структура собирается на месте строительства, при этом учитываются все стандарты коммуникаций. Стоит отметить, что печать домов может на 30-60% уменьшить количество строительных отходов, а также на 50-70% ускорить время самого строительства. При этом стоимость одного пятиэтажного здания составляет 161 000 долларов. Кроме того, при постройке здания используются перерабатываемые материалы, тем самым положительно влияя на экологию.

До чего додумались :sh_ok:

20 янв 2015, 21:37
Юзер
Юзер

3D-принтери взагалі класна річ, як на мене за ними майбутнє! Будинок - це взагалі апогей, ідея дуже бомбезна, крім того скорочує витратні матеріали та відходи, а це користь для навколишнього середовища. Такими принтерами можна друкувати майже будь-які речі, а отже їх по праву можна назвати технологіями майбутнього! Чула також, що вже друкують маленькі памятники людей, скануючи їх з усіх боків та ракурсів, виробляють зменшену у декілька разів копію. :ya_hoo_oo:

05 фев 2015, 23:08
Прижився
Прижився

А я вже бачила таку новину в новинках технологій. Це дійсно здається не можливим, я не знаю, чи така кількість грошей принесе комусь пользу, але це дійсно витвір мистецтва. Китайці мабуть ніколи не перестануть нас дивувати!

13 фев 2015, 16:17
Юзер
Юзер

Китайці, то хоч і дешева роботча сила і дешева продукція, але завдяки цьому їхня економіка розвиваєтсья не на жарти. + ми бачимо їхні розробки і нано технології

15 фев 2015, 15:52
Юзер
Юзер

До чего дошел прогресс!!!??? Ещё лет десять назад, мы бы в это просто не поверили))) Это конечно же просто замечательно, но вот вопрос, а по прочности они не уступают другим домам, возводимым по традиционной схеме??

15 фев 2015, 22:15
Прижився
Прижився

andriy333 писал(а):
Китайці, то хоч і дешева роботча сила і дешева продукція, але завдяки цьому їхня економіка розвиваєтсья не на жарти. + ми бачимо їхні розробки і нано технології

Так, але не дивлячись на це, вони не довели свою країну до ганебного стану, всім усього вистачає, і тому, вони можуть працювати вже не тільки над тиим, що в обовязковому порядку буде їх кормити і приносити користь, а навіть просто дивувати, мистецтво! Цікаво, за який же період створювався цей проєкт?Наскільки я знаю, то вони Мега-швидкісні!

21 фев 2015, 18:30
Прижився
Прижився

Хотілось би побачити процес друку у реальності)

21 фев 2015, 19:36
Новачок
Новачок

Вони на витівки здатні, чого кошту тільки їх китайські телефони, вони ж якщо не починати включати їх, клацати, то й не дізнався, що це їх рук справа. Я ними взагалі захоплююсь. Я чув, що вони пробираються на закриті виставки і релізи нових проєктів, швидко їх копіюють, і випускають швидше тих, людей в продаж, чим ті, що сворювали.

16 фев 2016, 18:04
Перехожий
Перехожий

Скоро людей будут печатать

13 мар 2016, 21:44
Перехожий
Перехожий

Китайцы молодцы, двигают свою страну. Что не говори, а в каждой стране 70% продукции сделано в Китае. Правда непонятно, дом стоит или установили рекорд и все.

18 мар 2016, 20:01
Ответить на тему   [ Сообщений: 16 ]  На страницу 1, 2  След.