Текущее время: 21 мар 2019, 00:04

Ответить на тему  [ Сообщений: 9 ] 
Сурогатна мати 
Автор Сообщение
Прижився
Прижився

В кошельке:
0.24 UAH

Сообщение Сурогатна мати
Думаю ви всі чули в новинах про сурогатну матір, яка виношувала немовля для шведської пари. Як думаєте, хто в ції історії правий, а хто ні?

23 ноя 2014, 11:20
Прижився
Прижився

В кошельке:
0.00 UAH

Сообщение Сурогатна мати
Сурогатне материнство - це дуже складна та проблемна тема. Адже з точки зору віруючої людини це недопустимо. Але в сучасних умовах, на мою думку це досить гарне вирішення питання безпліддя. Думаю для жінки, яка погодилась стати сурогатною матірю важливо освідомлювати на що вона йде, адже дитину потрібно віддати її біологічним батькам.

03 дек 2014, 20:17
Перехожий
Перехожий

В кошельке:
0.00 UAH

Сообщение Сурогатна мати
Я вважаю що сурогатне материнство досить корисна та хороша справа яку часто незаслужено поливають брудом. Якщо цілком надійна пара з хорошим достатком що не може мати дітей по фізіологічним причинам але дуже хоче чому не допомогти цим людям.

20 янв 2015, 00:43
Юзер
Юзер

В кошельке:
0.28 UAH

Сообщение Сурогатна мати
В тій історії, на мою думку, винуваті телевізійники, котрі в погоні за сенсацією та "смаженими фактами" забруднили всю цю історію та її учасників. Сурогатне материнство - дійсно вихід для сімей котрі не можуть мати дітей шляхом власних зусиль, проте недопустиме з причин небажання самостійно народжувати здоровою матір'ю. Головною проблемою даного явища є те, що ніколи невідомо як відреагує жінка, котра була сурогатною матір'ю та виношувала дитину, бо вона могла бути згодною на це протягом всього терміну вагітності, а народивши, не змогла розстатися з немовлям, бо прокинувся материнський інстинкт щодо нього. Тому, це завжди складно.

05 фев 2015, 23:02
Юзер
Юзер

В кошельке:
0.63 UAH

Сообщение Сурогатна мати
Розвиток науки йде вперед, але я навіть не знаю як це можливо 9 місяців носити дитину під серцем, а потім взяти так раз і віддати її біологічним батькам. Це дуже складно

15 фев 2015, 15:54
Юзер
Юзер

В кошельке:
0.00 UAH

Сообщение Сурогатна мати
Я считаю, что сурогатное материнство - это безусловный прогресс науки, если пара по каким либо причинам не может завести детишек естественым способом, то тогда они не безнадежны, им можно помочь воспитывать и ростить собственного и родного малыша, так что я за!!!

15 фев 2015, 22:11
Перехожий
Перехожий

В кошельке:
0.00 UAH

Сообщение Сурогатна мати
якщо це знайшло місце в сучасному суспільстві, то звичайно воно потрібне

20 фев 2015, 17:37
Прижився
Прижився

В кошельке:
0.00 UAH

Сообщение Сурогатна мати
Важко сказати саме за цю історію, тому, що тут може бути багато підводного каміння, про яке навіть телебачення не знає, або замовчує! Мене скоріше вцілому хвилює це питання, хто і, що про нього думає. Чи, Ви б колись наважились, заради грошей для когось піти на такий вчинок? Для мене краще вже чомусь взяти немовля з дитячого будинку.

16 фев 2016, 17:55
Перехожий
Перехожий

В кошельке:
-0.87 UAH

Сообщение Сурогатна мати
Интересно все

29 дек 2018, 03:03
Ответить на тему   [ Сообщений: 9 ]