Текущее время: 16 июл 2020, 06:03

Ответить на тему  [ Сообщений: 4 ] 
Де знайти обручки? 
Автор Сообщение
Тут давно
Тут давно

Сообщение Де знайти обручки?
Дівчата, будьте ласкаві, підкажіть перевірені місця, в яких можна вибрати кільця на весілля. Вперше стикаюся з тим, що потрібно вибирати обручки, аж не знаю, куди йти (( В найближчих магазинах ювелірки нічого не сподобалося від слова зовсім. Де ви собі купували, як довго шукали ?! Не думала, що це так тяжко буде.

26 июн 2020, 06:06
Тут давно
Тут давно

Привіт! Пошукай в інтернет-магазинах краще тоді. Онлайн зараз зручніше дивитися, вибір ширший, можна і доставку замовляти ж, все зручніше, ніж ходити по всіх магазинах і міряти. За розмірами, ширині, мм в обсязі можна заздалегідь дізнатися. Я так собі і вибираю зазвичай прикраси, в т.ч. кільця

26 июн 2020, 06:07
Тут давно
Тут давно

Доброго дня! Ну, до речі, згодна, я теж замовляла обручки в онлайні. Головне дізнатися точно свій розмір, щоб легше було вибрати найбільш підходяще. Хоча, багато хто до цих пір бояться замовляти, хочуть в живу все бачити, перш ніж "незрозуміло що купувати".
У мене особисто проблем не виникло при покупці. Замовляла там же, де до цього купувала звичайні прикраси (теж кільця, браслети, підвіски) в ювелірному інтернет магазині https://aurum.in.ua/ua/ Зараз подивилася, там і на обручки теж знижки є, так що, будь ласка :)

Изображение

26 июн 2020, 06:09
Тут давно
Тут давно

Величезне вам спасибі за посилання! Я взагалі теж дотримуюся думки, що краще вже піти своїми двома і подивитися на власні очі, як виглядають кільця і як сидять на руці. Цей магазин я не бачила, але обов'язково подивлюся які там варіанти.

26 июн 2020, 06:11
Ответить на тему   [ Сообщений: 4 ]