Текущее время: 25 май 2019, 18:17

Ответить на тему  [ Сообщений: 10 ] 
Як придбати житло у Києві? 
Автор Сообщение
Перехожий
Перехожий

В кошельке:
0.01 UAH

Сообщение Як придбати житло у Києві?
Друзі, ми хочемо перебратися з села в місто, думаємо в Київ, так як по роботі там є шанси. Є вже кілька пропозицій, але ще не їздив. Нам цікаво дізнатися, який район в Києві вигідніше в придбанні житла? Ну щоб не зовсім на відшибі, або якщо так, то щоб без проблем можна було дістатися в будь-яке місце. Дивились оголошення, але там якось занадто мало інформації.

24 фев 2018, 21:29
Місцевий
Місцевий

В кошельке:
1.45 UAH

Makarchuk писал(а):
Друзі, ми хочемо перебратися з села в місто, думаємо в Київ, так як по роботі там є шанси. Є вже кілька пропозицій, але ще не їздив. Нам цікаво дізнатися, який район в Києві вигідніше в придбанні житла? Ну щоб не зовсім на відшибі, або якщо так, то щоб без проблем можна було дістатися в будь-яке місце. Дивились оголошення, але там якось занадто мало інформації.

Если не отшиб то нужно смотреть что-то ближе к центру. Есть продажа квартир на лобановского bristol.house/ru/flats/ посмотрите, от туда будет вам удобно добираться в любую точку Киева, в новострое еще когда дом не сдали в эксплуатацию цены намного ниже. Район хороший, вам понравится.

27 фев 2018, 12:39
Перехожий
Перехожий

В кошельке:
-0.93 UAH

Мені у Вишгороді подобається, може там подивитися? :ki_ss: Далеко, звичайно, до центру, але раптом там робота недалеко і виявиться) А так район непоганий, може ще хто що порадить, як на інших околицях я не знаю) Ми тут купили пару років назад квартиру трикімнатну, але тоді і ціни були інші. Вам тільки самим дивитися треба і вибирати. Пошукайте на сайті https://dom.ria.com/, там дуже зручно знайти, інформації багато про кожну квартиру. Є фото і не одне, а з десяток, а є навіть панорамні. Це виїжджають люди спеціальні з перевіркою квартир і такі фотки роблять. Загалом шукайте, удачі :ti_pa:

28 фев 2018, 17:47
Новачок
Новачок

В кошельке:
-1.78 UAH

Makarchuk писал(а):

Можна розглянути купівлю житла в новобудовах, якщо переїжджати збираєтесь не прямо зараз, дуже хороші варіанти нових квартир можете глянути в цьому ЖК http://sanfrancisco.com.ua/ru/. Там і район хороший, від метро 1 хвилинка і ціни теж нормальні.

25 мар 2018, 10:53
Перехожий
Перехожий

В кошельке:
-20.30 UAH

Розташування мені особисто не підходить, тому продовжую пошуки. Варіантів є багато, але от думаю як би не потрапити на якусь будівельну аферу.

13 мар 2019, 14:47
Прижився
Прижився

В кошельке:
1.30 UAH

Zlatous писал(а):
Розташування мені особисто не підходить, тому продовжую пошуки. Варіантів є багато, але от думаю як би не потрапити на якусь будівельну аферу.

Ну так смотреть что за фирма.. что она уже построила.. и все будет ок

14 мар 2019, 14:49
Перехожий
Перехожий

В кошельке:
-9.31 UAH

Zlatous писал(а):

Только собирая достаточно информации о застройщике и не ведясь на красивую маркетинговую рекламу. Ну и нужно научиться немного читать рынок недвижимости, а там все боеле менее понятно где развод, а где реальные квартиры. Я так в прошлом году нашел жк заречный. Удачное расположение, застройщик известный, хоть и немного медлительный. Но мне это оказалось даже в плюс, так как деньги на ремонт я до сих пор собираю.

15 мар 2019, 14:22
Місцевий
Місцевий

В кошельке:
1.15 UAH

Много предложений есть. Читайте отзывы.

22 мар 2019, 14:41
Спамер
Спамер

В кошельке:
4.99 UAH

Подскажите, вот я сейчас смотрю сайт Дом Риа новостройки. Вот очень много тут предложений по строящимся ЖК, есть сайты и самих застройщиков, есть много информации и по самому ЖК и по застройщику. То есть я смотрю, сколько уже построено, какая история и т.д. Если все нормально, значит этому застройщику можно доверять, так? Я правильно поняла? А еще слышала страшилки по поводу двойных продаж новостроек, как от этого обезопаситься? :du_ma_et:

09 май 2019, 22:45
Перехожий
Перехожий

В кошельке:
0.01 UAH

На цьому сайті насправді багато інформації і про самі ЖК і про забудовників, їх репутації. Є скільки і коли вони побудували які об'єкти. Iнше все, напевно, треба йти вирішувати на місці.

19 май 2019, 17:22
Ответить на тему   [ Сообщений: 10 ]