Текущее время: 19 окт 2017, 18:32

Ответить на тему  [ Сообщений: 20 ]  На страницу 1, 2  След.
Жінка заробляє більше за чоловіка 
Автор Сообщение
Перехожий
Перехожий

В кошельке:
0.00 UAH

Сообщение Жінка заробляє більше за чоловіка
В наш вік все частіше трапляеться так, що жінка заробляє більше за свого чоловіка. Як думаєте, така ситуація може вплинути на відносини? Адже в суспільстві переважуюе думка, що чоловік повинен забезпечувати родину, а не дружина.

31 мар 2014, 21:37
Юзер
Юзер

В кошельке:
0.00 UAH

Це дуже а навіть дуже сильно може вплинути авжеж ні одному чоловіку не сподобається коли жінка заробляє більше за нього .Це шкребе душу іноді .Але буваєт так що це тимчасове явище і все згодом приходить до норми )

03 апр 2014, 12:56
Перехожий
Перехожий

В кошельке:
0.00 UAH

Честно говоря, я даже не представляю что может давить на самооценку больше. Лично я в своей жизни будут делать все возможное, чтоб у меня подобных ситуаций не возникало. А тем, у кого возникла, можно пожелать лишь терпения.

30 июн 2014, 15:17
Перехожий
Перехожий

В кошельке:
0.00 UAH

Дуже часто зарплата залежить вiд багатьох необективних факторiв. Не бачу проблеми в тому,що жінка може заробляти більше за чоловіка. Особливо, якщо вона приклала багато зусиль для свого карьерного росту. В родинi така жiнка може бути лiдером i в цьому я також не бачу проблеми.

07 июл 2014, 19:20
Перехожий
Перехожий

В кошельке:
0.00 UAH

Женщина становится лидером и это печально. Мужчина должен гордо заводить свою женщину в магазин, кафе, кино и не оглядываться на свой кошелёк. Вы себя представляете, когда ваша жена говорит при официанте что-то вроде "не надо, милый, я заплачу, ты же так мало зарабатываешь"? Даже если она всепонимающая и очень умна, самооценку мужчине поднять будет очень и очень сложно.

20 янв 2015, 05:38
Прижився
Прижився

В кошельке:
0.00 UAH

Sasha21 писал(а):
Це дуже а навіть дуже сильно може вплинути авжеж ні одному чоловіку не сподобається коли жінка заробляє більше за нього .Це шкребе душу іноді .Але буваєт так що це тимчасове явище і все згодом приходить до норми )

От з цікавості зайшла на чоловічий форум, і зрозуміла, що обговорення деякі будуть для мене важливі. У мого батька з мамою так і складалось. Мені завжди здавалось, що його це взагалі не обходить! І я думала, це він так грає, чи воно так і є. Зрозуміла з постів, що спочатку воно зїдає, а потім стає нормою, що навіть, вже і жінка не дуже на це реагує. Тягне на собі все.

26 янв 2015, 16:19
Перехожий
Перехожий

В кошельке:
0.00 UAH

Как по мне то - все зависит от характеров мужчины и женщины что живут вместе. Если она этим его шпыняет и пытается унизить, а он очень остро это воспринимает, то действительно это проблема. Но в адекватной семье то, что она зарабатывает больше совсем не есть проблемой. Это жизнь и бывает всякое.

28 янв 2015, 17:41
Перехожий
Перехожий

В кошельке:
0.00 UAH

Чоловіків це, звичайно, ображає. Хоча і чоловік чоловіку - різниця))) Одному це може і заважає,але інший взагалі не звертає на це уваги. Якшо жінка також не зважає на це,а сприймає чоловіка так, як і має, то все нормально. Це якщо вже сварки через це починаються - тоді біда, а так - нормально)

05 фев 2015, 12:28
Новачок
Новачок

В кошельке:
0.00 UAH

У нас є сімя, яка цим пишається. Каже жінка, "Так, я більше нього заробляю, але він мені зате все по дому допомагає, і признає, що те, що він мав на своїх плечах робити, на мене падає". Як ви гадаєте це нормально? Думаю, що чоловік може й не признаватись, але всередині завжди буде це травмою. Але з іншої сторони, якби воно так було, то він би ніколи цього не допустив!

16 фев 2016, 18:02
Перехожий
Перехожий

В кошельке:
0.13 UAH

:sh_ok:

27 мар 2016, 20:50
Ответить на тему   [ Сообщений: 20 ]  На страницу 1, 2  След.