Текущее время: 25 сен 2017, 11:40

Ответить на тему  [ Сообщений: 5 ] 
що треба сучасній жінці від чоловіка?) 
Автор Сообщение
Перехожий
Перехожий

В кошельке:
0.00 UAH

що треба сучасній жінці від чоловіка?)
Я не раз самислювався на цю тему, і звичайно ніяк не доходив до певної думки)) кожен напевно часто був свідком того, що жінка сама й не знає чого хоче,але і іноді здається,що жінки все знають і навмисно нас вводять в оману, знущаючись з нас) жінки майже ніколи не кажуть прямо ,чого вони вимагають, зводжучи нас з розуму своїми натяками) любі жіни наші,скажіть будь ласка, як розуміти ваші натяки і чи розуміти їх?))

28 мар 2014, 13:25
Юзер
Юзер

В кошельке:
0.00 UAH

Сообщение що треба сучасній жінці від чоловіка?)
Та що треба мабуть гроші я не розумію коли моя дівчина задовбує мене щоб я йшов на роботу .Нажаль сучасних жінок і дівчат не дуже цікавлять хлопці які не мають грошей .Ну в мене так

31 мар 2014, 17:45
Перехожий
Перехожий

В кошельке:
0.00 UAH

наведу з власного досвіду. відносини у нас з дівчиною мяко кажучи були "не дуже". ми часто сварились та розходились. Але як людина вона була дуже хороша, і назавжди залишити її я б не зміг. І я знайшов вихід із ситуації. Все дуже просто, дівчина любить коли її кохають. Навіть більше, вона це повне відображення твого відношення до неї. Якщо ти будеш казати частіще як і головне за що ти її кохаєш, то вона віддасть це в більшому розмірі. І точно така ж схема в усіх інших сферах вашого спілкування. Робіть сюрпризи, завезіть кудись на вихідні(хай навіть в парк, з пледиком і снеками), не дуже важко й написати їй миле повідомлення вранці, поки їдеш на роботу\навчання. Особливо круто це коли просинаєшся раніше неї і пишеш). АЛЕ! не варто витрачатись на пусті відносини. роби так, якщо дійсно ця людина "твоя", і ти бачиш з нею спільне майбутнє. якщо не бачиш - не витрачай даром ні сили ні час. кидай, і тобі обов"язково зустрінеться ще та сама "твоя єдина".

28 ноя 2015, 10:40
Перехожий
Перехожий

В кошельке:
-1.84 UAH

redfox1408 писал(а):
наведу з власного досвіду. відносини у нас з дівчиною мяко кажучи були "не дуже". ми часто сварились та розходились. Але як людина вона була дуже хороша, і назавжди залишити її я б не зміг. І я знайшов вихід із ситуації. Все дуже просто, дівчина любить коли її кохають. Навіть більше, вона це повне відображення твого відношення до неї. Якщо ти будеш казати частіще як і головне за що ти її кохаєш, то вона віддасть це в більшому розмірі. І точно така ж схема в усіх інших сферах вашого спілкування. Робіть сюрпризи, завезіть кудись на вихідні(хай навіть в парк, з пледиком і снеками), не дуже важко й написати їй миле повідомлення вранці, поки їдеш на роботу\навчання. Особливо круто це коли просинаєшся раніше неї і пишеш). АЛЕ! не варто витрачатись на пусті відносини. роби так, якщо дійсно ця людина "твоя", і ти бачиш з нею спільне майбутнє. якщо не бачиш - не витрачай даром ні сили ні час. кидай, і тобі обов"язково зустрінеться ще та сама "твоя єдина".

Згоден, але це тільки частина стосунків. Треба також урегулювати побутові проблеми, розподілити обов`язки. Але найголовніше навчитись поважати один одного.

30 ноя 2015, 15:28
Перехожий
Перехожий

В кошельке:
-1.93 UAH

Згоден з усіма, потроху гроші, ще трохи гроші, потім секс http://playboyua.com.ua/PBstyle/PBArticles/13549/, потім людські відносини, але ж все це і є людські відносини! І тільки все разом важливо, бо вона розуміє що потрібна тобі!

20 янв 2016, 13:37
Ответить на тему   [ Сообщений: 5 ]