Текущее время: 22 сен 2017, 13:35

Ответить на тему  [ Сообщений: 5 ] 
Чи готові Ви пробачити зраду? 
Автор Сообщение
Юзер
Юзер

В кошельке:
0.00 UAH

Чи готові Ви пробачити зраду?
Чи готові ви пробачити і забути зраду, якщо так то чому? Якщо ні відповідно теж чому.
Я б ніколи не пробачив зраду, бо думаю що зрада це пошук когото краще ніж ти, а пошук це вже порівняння ... невпевненість в тобі, такої людина поруч не потрібено ...

18 апр 2014, 09:28
Модератор
Модератор

В кошельке:
0.00 UAH

Сообщение Чи готові Ви пробачити зраду?
dreka писал(а):
Чи готові ви пробачити і забути зраду, якщо так то чому? Якщо ні відповідно теж чому.
Я б ніколи не пробачив зраду, бо думаю що зрада це пошук когото краще ніж ти, а пошук це вже порівняння ... невпевненість в тобі, такої людина поруч не потрібено ...

Залежно все від ситуації... Якщо це зрада навмисна то звичайно що не простимо, а буває така ситуація як підсип якоїсь психотропної суміші людина після такого може себе не контролювати, треба вияснити всю ситуацію, а потім вирішувати пробачати чи ні!

19 апр 2014, 10:43
Юзер
Юзер

В кошельке:
0.00 UAH

ні ,я не готовий таке пробачити це не для меня .Незалежно від віку я не змінюсь .Треба бути поганим чоловіком чтоб тобі зраджувала дружина або дівчина

21 апр 2014, 16:32
Перехожий
Перехожий

В кошельке:
0.00 UAH

я також не готовий. якщо людина робить це один раз, втрачається як і довіра так і псуються самі відносини з нею. і якщо вже так вийшло а Ви цю людину сильно-сильно кохаєте, то знайте що краще піти та терпіти лише одну біль - біль врати та того що вона не поруч, ніж пробачити, та не дай Бог вона повторить це знову. Тоді знову доведеться пережити і відчуття зради, і розучення, ще й себе карати будеш, за те що повірив та дав другий шанс.

28 ноя 2015, 10:39
Перехожий
Перехожий

В кошельке:
-1.84 UAH

Дівчина насамперед зраджує думками, на відміну від чоловіків, це не може бути миттєвим пориванням.

30 ноя 2015, 15:39
Ответить на тему   [ Сообщений: 5 ]