Текущее время: 23 ноя 2017, 09:38

Ответить на тему  [ Сообщений: 6 ] 
Відчизняні Авто 
Автор Сообщение
Юзер
Юзер

В кошельке:
0.00 UAH

Сообщение Відчизняні Авто
Як ви думаєте чи потрібні в Україні відчизняні авто.Зазвичай це не певні розвалюхи які іноді не дають спокою нам водіям .Кожен день я бачу такі розвалюхи у місті і не знаю що робити з цим .До нас на СТО приїзджають різні машини але до розвалюх я відношусь як до диявола в пеклі .Дивлячись на те що в Україні найдороще мито на все так і авто не дозволяюсь возити з інших країн.Всі ми знаемо що в Поляків ціни радують і коштують в них авто дешевше аніж у нас десь тисячі на 3 доларів а то і більше .І так як ви вважаєте потрібні на наших дорогах такі розвалюхи ?

17 мар 2014, 22:07
Юзер
Юзер

В кошельке:
0.00 UAH

Вітчизняний автопром, це звичайно добре. АЛЕ економіка у нас не створена для цього. І доводитися збирати іноземність авто у нас в Україні за ліцензією
Так що поки не буде стабільною економіки не про какм вітчизняному автопромі і мови бути не може, тим більше в ситуації, що склалася в країні
Моя відповідь немає

19 мар 2014, 12:17
Перехожий
Перехожий

В кошельке:
0.00 UAH

Я вважаю, що наш автопром вже помер і ніколи не підніметься, тому що дуже сильний автопром в Європі. Україна з ними не витримає конкуренції і просто згає час і сили нічого не довівши.Максимум, що можна зробити це спробувати випускати вантажні авто за типом КРАЗ.

20 мар 2014, 18:49
Перехожий
Перехожий

В кошельке:
0.00 UAH

Мабуть український автопром зможе існувати лиш як частина світового, наприклад, якісь автомобільні гиганти будут відкривати тут свої виробництва.

20 мар 2014, 19:12
Юзер
Юзер

В кошельке:
0.00 UAH

Ну це вже ніби не ураїнський автопром, просто машини будуть робити за ліцензією західних країн. Україна нездатна розвивати свій автопром

23 мар 2014, 11:22
Новачок
Новачок

В кошельке:
-3.94 UAH

Есть самое простое и эфективное решение с этой проблемой. Нужно все наше правительство посадить на отечественные машины. Точно так поступили немцы в свое время. Как видите авто у них намного лучше чем у нас.

21 дек 2015, 17:03
Ответить на тему   [ Сообщений: 6 ]