Текущее время: 30 ноя 2020, 05:59

Ответить на тему  [ Сообщений: 6 ] 
Доктор Комаровский 
Автор Сообщение
Юзер
Юзер

Сообщение Доктор Комаровский
В апреле у меня родился ребенок. Незадолго до рождения и уже во время воспитания мы с супругой начали смотреть и читать детского доктора Комаровского. Сразу же доверились ему и соблюдаем все его рекомендации. А Вы согласны с тем, что он говорит?

25 авг 2014, 09:39
Юзер
Юзер

Сообщение Відповідь: Доктор Комаровский
Я в основному згідна з усім, що він рекомендує, але свою голову теж слід мати. Вважаю,що корисно ще й на інші джерела опиратись. Читати багато. А потім співставляти і вибирати найкращий варіант.

25 авг 2014, 10:04
Юзер
Юзер

Головним лейтмотивом його порад як раз і є думка про те, що вся відповідальність за свою дитину несуть батьки, котрі повинні мати розум та голову на плечах. Тому все треба сприймати з цієї позиції. Я читала старого доброго Б.Спока та багато інших авторів. Точно можу сказати, що поради педіатрів, котрим є і Є.О. Комаровський - найкращі, особливо коли мова йде про зовсім маленьких і думки психологів та інших лікарів не завжди влучні.

16 янв 2015, 07:22
Тут давно
Тут давно

як на мене то потрібно дивитись за своєю дитинкою........наприклад були знайомі які годували дитину по книжці і що з того??? дитина не набирала нормально вагу, інші перетирали їжу - як результат не розвинута щелепа.......... робити треба з розумом...

26 янв 2015, 01:07
Перехожий
Перехожий

доброго дня.я також часто дивлюся передачі Комаровського і знаходжу відео в інтернеті.дуже багато слушни порад дає.ми не наважувалися робити операцію по видаленню аденоїдів у дитини.подивившись його відео,зрозуміли,що нічого страного ам немає.і тепер дитина дихає вільно і спокійно спить вночі

18 мар 2015, 09:33
Прижився
Прижився

Сообщение Доктор Комаровский
Я прислушиваюсь, но не ко всему. Есть вещи, которые он говорит, действительно нужные, а есть такая ересь. Просто не сильно доверяю докторам, которые делают себе пиар. Все равно передачи с его участием это шоу.

13 апр 2015, 21:35
Ответить на тему   [ Сообщений: 6 ]