Форум Украины
http://zahid-forum.net.ua/

Чим можуть погрожувати незаліковані незначні хвороби?
http://zahid-forum.net.ua/viewtopic.php?f=76&t=375
Страница 1 из 1

Автор:  redfox1408 [ 18 май 2014, 08:20 ]
Заголовок сообщения:  Чим можуть погрожувати незаліковані незначні хвороби?

Всім привіт. Хочу розказати спочатку трохи передісторії. Справа в тому що сам студент, ще і працюю, тобто вільного часу дуже мало, а тут ще й сесія розпочалась, і його тепер зовсім немає. От і вдалося мені в цей момент захворіти. Нічого страшного впринципі,кашель, насморк. Навіть минулось якось без температури. Заліковував все на швидкоруч, коли міг робив чаї, колотив варення, купив якісь там таблетки.. Але вдома постійно сидіти не вдавалось, тому попадав і під дощі, і десь на "сквозняки". Так от, все вже впринципі пройшло, але зараз почав мучати кашель. Можу от просто закашлятись аж до задухи. І тут мене почали лякати що незаліковані хвороби потім перетворюються в щось більше,а дехто сказав що в мене чуть вже не запалення легенів. Народ, хто може допомогти, підкажіть будь ласка що це насправді і що робити. Заздалегіть всім дякую.

Автор:  Shurik2805 [ 18 май 2014, 11:47 ]
Заголовок сообщения:  Чим можуть погрожувати незаліковані незначні хвороби?

Зверніться краще до лікаря. Це не так довго як здається. За звичай, незалежно від того що ви робите чи не робите, кашель проходить сам і сили нашої імунної системи вистачає для цього.

Автор:  Ljudmila [ 04 дек 2015, 11:12 ]
Заголовок сообщения:  Чим можуть погрожувати незаліковані незначні хвороби?

В подобной ситуации лучше, конечно, проконсультироваться с врачом. А уж он-то точно скажет, что это - последствия недолеченной простуды, алергическая реакция или новое заболевание.
Удачи! И не болейте

Страница 1 из 1 Часовой пояс: UTC + 2 часа
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/