Текущее время: 30 сен 2020, 01:20

Ответить на тему  [ Сообщений: 8 ] 
Запахи, які збуджують чоловіків 
Автор Сообщение
Прижився
Прижився

Сообщение Запахи, які збуджують чоловіків
Чоловіки люблять не лише очима або ж вухами, як багато з жінок це уявляє, а й носом! Збудливо діють аромати жасмину, бергамота, цитрусових і сандалу. Перед побаченням ви можете прийняти ванну з цими ефірними маслами або обполоснути волосся водою, в яку додано декілька крапель. Такі аромати найчастіше позитивно впливають не тільки на чоловічу потенцію, але і на жіноче сексуальне бажання, так що пристрасть буде взаємною. Якщо ви готуєте побачення вдома, то можете використовувати аромалампи та спеціальні свічки, але стежте за тим, щоб запах не був занадто важким. В іншому випадку до кінця побачення у вас або вашого партнера може початися головний біль. Яке б засіб ви не вибрали, пам'ятайте, що запах повинен бути тонким, ледь вловимим, але не дуже сильним і тим більше не різким. Також варто знати, що реакція на аромати у людей може бути різною, притому це залежить не тільки від уподобань, а й від деяких асоціацій, приємних або неприємних спогадів. І, нарешті, використовуючи різні аромати для збудження чоловіків, не забувайте, що найдієвішим афродизіаком залишається ніжний запах чистого жіночого тіла.

04 янв 2015, 21:32
Юзер
Юзер

Дуже влучно, сказано про запах свіжого жіночого тіла. Це справді діє завжди. А ось з іншими ароматами бувають кумедні історії. Одного разу, приготувалась до повернення хлопця з роботи, свічки там різні, ароматичні палички розставила, освітлення романтичне і все в тому дусі. Сиджу в передчутті романтики. А він прийшов, закашлявся, рознервувася через запах тих ароматичних паличок і на мої відмовки, що мені подобається запах і я не помічала, що "воняє по усій квартирі", зібрав усю цю красу і викинув до смітника. ПОтім довго ще сиділи на балконі і привітрювали оселю ;;-)))

19 янв 2015, 00:27
Прижився
Прижився

Я Вам можу сказати, що найбільше збуджує мого, коли я вся така цілий день малювала ногті, думала, що одягти, надухалась його улюбленим єклатом, і він такий підходить, хапає мене на руки - " ти в мене - найкраща, я ще з вулиці почув, що буде смажена курка". От який запах найприємніший вже після довгих років разом. Багато хто мені каже, що потрібно щоденно малюватись для чоловіка, але більшість з них не мають взагалі другої половинки! Тому, ці всі нюанси з ароматом, діють лише на нас, щоб відчувати себе впевненіше. Не більше! От моя думка!Чистота - от тільки про що треба піклуватись! І в усьому!

09 фев 2015, 17:37
Тут давно
Тут давно

я десь чула, що запах чистої жіночої шкіри збуджує чоловіка, олійки там сякі...мені здається, що то все на любителя=)....

10 фев 2015, 22:04
Юзер
Юзер

Полностью согласна с тем,что лучший афродизиак - это запах женского тела! Но лишним не будет,если добавить в этот аромат еще чего-нибудь сладкого и манящего.

02 мар 2016, 12:11
Прижився
Прижився

покупала я себе эти афродизиаки - и никакой разницы не заметила в муже. :men:

19 май 2016, 09:13
Перехожий
Перехожий

Моему очень нравится цитросувые запахи)

02 мар 2017, 16:46
Перехожий
Перехожий

tiamko писал(а):
Чоловіки люблять не лише очима або ж вухами, як багато з жінок це уявляє, а й носом! Збудливо діють аромати жасмину, бергамота, цитрусових і сандалу. Перед побаченням ви можете прийняти ванну з цими ефірними маслами або обполоснути волосся водою, в яку додано декілька крапель. Такі аромати найчастіше позитивно впливають не тільки на чоловічу потенцію, але і на жіноче сексуальне бажання, так що пристрасть буде взаємною. Якщо ви готуєте побачення вдома, то можете використовувати аромалампи та спеціальні свічки, але стежте за тим, щоб запах не був занадто важким. В іншому випадку до кінця побачення у вас або вашого партнера може початися головний біль. Яке б засіб ви не вибрали, пам'ятайте, що запах повинен бути тонким, ледь вловимим, але не дуже сильним і тим більше не різким. Також варто знати, що реакція на аромати у людей може бути різною, притому це залежить не тільки від уподобань, а й від деяких асоціацій, приємних або неприємних спогадів. І, нарешті, використовуючи різні аромати для збудження чоловіків, не забувайте, що найдієвішим афродизіаком залишається ніжний запах чистого жіночого тіла.

да, різкі і сильні запахи відштовхують, потрібно щось м'яке і ніжне

07 мар 2017, 00:13
Ответить на тему   [ Сообщений: 8 ]