Текущее время: 25 сен 2020, 17:45

Ответить на тему  [ Сообщений: 32 ]  На страницу 1, 2, 3, 4  След.
Жіноча дружба 
Автор Сообщение
Перехожий
Перехожий

Сообщение Жіноча дружба
Чи має право на життя жіноча дружба? Мабуть, це одвічне питання. Вже на цю тему було присвячено безліч статей, дебатів, телевізійних програм та знято багато фільмів. Проте, ми постійно замислюємося чи правильний зробили вибір подруги. На мою думку, лише правдиві історії з життя жінок можуть пролити світло на цю тему.

22 авг 2014, 15:30
Новачок
Новачок

Сообщение Жіноча дружба
Здравствуйте! По моему мнению, женская дружба все же есть, нужно только встретить ту самую, с которой вы будите дополнять друг друга ведь нам всегда интересней то, чего у нас нет. И еще мне кажется, что женская дружба не навсегда, а только пока не произошел конфликт интересов.

23 авг 2014, 09:03
Юзер
Юзер

Жіноча дружба
Як на мене, жіноча дружба - була, є та буде! Проте я не вірю, в те, що повинна бути одна найкраща подруга, з якою і до туалету, і в кафе, і по магазинах, і на роботу, а потім ще гуляти зі спільними друзями та чоловіків обговорювати. Всі випадки, коли якась дівчина претендувала на таке звання закінчувалися однаково -зрадою, підставою чи ще чимось і ми тепер не спілкуємося взагалі. Треба розмежовувати подруг по інтересам, подруг для розмов про особисте та просто знайомих - тоді все буде добре. :bra_vo:

14 янв 2015, 16:28
Прижився
Прижився

Сообщение Жіноча дружба
Моя відповідь на цю тему звучить завжди так: Якщо я настільки віддана і вірна, дружелюбна. То має ж бути на цьому світі ще хоч одна така людина. Нажаль я її не зустрічала, хоч і були з подружкою 7 років як сестри, але потім як завжди... Та я всеодно вірю. Моя позиція зараз така - можна для веселості і яркості життя відвідувати їх, ходити в гості, спілкуватись, але найпотаємніше не говорити. Як би ти не хотіла, щоб тобі співчували, та жалість ще нікого до хорошого не приводила.

18 янв 2015, 21:56
Юзер
Юзер

Сообщение Жіноча дружба
Ох, как часто мы слышим от наших любимых мужчин, что женской дружбы не бывает! :-) Мол мы можем и парня увести у "подружки", и наряд обсудить, и за глаза посплетничать... :ne_ne_ne: Но ведь и сами мужчины не прочь обсудить друг друга.
Я, например, уверена, что есть женская дружба так же, как и мужская. Представительницы прекрасного пола могут болтать не только о моде, маникюре, макияже, педикюре и прочих милых штучках, но и совет дать не прочь, и выслушать могут. Согласитесь, мы, дамы, намного терпеливее и отзывчивее мужчин.

03 фев 2015, 22:39
Перехожий
Перехожий

Сообщение Жіноча дружба
я вважаю,що жіноча дружба є.я спілкуюся зі своєю кращою подругою вже 16 років і все у нас добре.Так що жіноча дружба є як і чоловіча,іноді даже міцніше ніж чоловіча

13 фев 2015, 11:04
Прижився
Прижився

Сообщение Жіноча дружба
Якщо людина задається таким питанням, а частіше всього задається саме жіноча частина. Чомусь чоловіки не підіймають цю тему постійно так як ми! Це свідчить про те, що вона дуже не міцна. Якщо ви навіть і знайдете подібно, то вона не на довго!

17 фев 2015, 00:43
Юзер
Юзер

Сообщение Жіноча дружба
Женская дружба существует, но её настоящих проявлений и примеров очень очень мало. Девушки, как правило, стараются произвести как можно большее впечатление друг на друга - отсюда идет не искренность. Дружба может быть только между абсолютно равными между собой женщинами, если одна богаче, а другая беднее или красивее, то дружба эта продлится недолго...

16 фев 2016, 17:20
Перехожий
Перехожий

Сообщение Жіноча дружба
У есть подруга со школьных лет, сейчас общаемся только как сказать из вежливости, а раньше дружили, и очень, но ничего значит так надо...На данный момент лучшая подруга с университета, хоть уже и закончила его,но так же хорошо общаемся, созваниваемся и ездим друг к другу Изображение

20 мар 2016, 15:42
Перехожий
Перехожий

Сообщение Жіноча дружба
Женская дружба существует до случая. А случай всегда будет - рано или поздно. Мужчина. Деньги. Карьера... Никогда еще ни одна девушка искренне не порадовалась за свою более успешную ( в любой области ) подругу . Вы конечно, можете говорить , что искренне рады успехам своих подруг, но это неправда)

11 апр 2016, 09:28
Ответить на тему   [ Сообщений: 32 ]  На страницу 1, 2, 3, 4  След.