Текущее время: 21 сен 2017, 03:27

Ответить на тему  [ Сообщений: 13 ]  На страницу 1, 2  След.
Дівчата, як ви відноситесь до нарощених вій? 
Автор Сообщение
Перехожий
Перехожий

В кошельке:
0.00 UAH

Сообщение Дівчата, як ви відноситесь до нарощених вій?
Збиралась до колеги на день народження. Шукала чим би вразити, щоб такого одягти , щоб запамятатись надовго(і о диво!) натрапила в журналі на великі та виразні очі... Потім як виявилось такий ефект створюють нарощені вії. Я все життя була за "натуральну" красу. Але тут таке.. Хто що про це думає? :hi_hi_hi:

05 авг 2014, 01:45
Перехожий
Перехожий

В кошельке:
0.00 UAH

я чула,що коли є нарощені вії,то потрібно максимально бути акуратною з ними!!!неможна терти очі,малювати їх тушшю,використовувати жирні креми...
Margarita писал(а):
Збиралась до колеги на день народження. Шукала чим би вразити, щоб такого одягти , щоб запамятатись надовго(і о диво!) натрапила в журналі на великі та виразні очі... Потім як виявилось такий ефект створюють нарощені вії. Я все життя була за "натуральну" красу. Але тут таке.. Хто що про це думає? :hi_hi_hi:

07 авг 2014, 11:40
Тут давно
Тут давно

В кошельке:
2.18 UAH

Суперово, а як гарно дивиться, я на весілля собі нарощувала=) хоча моя вам порада робити це лише на якісь визначні святка , для чого годувати своє тіло хімікатами?

18 янв 2015, 00:07
Юзер
Юзер

В кошельке:
0.28 UAH

Вони мають місце бути по дійсно важливим святам: на випускний, весілля чи юбілей. Не сторонниця постійного їх носіння, бо це спричиняє певні незручності під час спання, нанесення макіяжу та взагалі у повсякденному житті. Робіть нарощення тільки у знайомого або дуже гарного та рекомендованого вам майстра, бо знаю випадок, коли подружка наростила собі, а потім кожного ранку знаходила на подушці по пучку вій, крім того у неї чесалися повіки) Так що вибір за вами

05 фев 2015, 22:17
Прижився
Прижився

В кошельке:
0.00 UAH

Воно виглядає гарно, але я не впевнено себе з ними відчуваю. Мені постійно як наче щось заваджає. Тому, використовую їх, лише для фотосессій. Але як варіант, то хорошу штуку придумали. Миттєво робить чарівною кожну. Краще купляти в пачці, чим йти, щоб тобі наклеювали, бо так Ви багато переплатите.

09 фев 2015, 17:39
Перехожий
Перехожий

В кошельке:
0.00 UAH

Я вважаю що нарощення вій,це не дуже гарно.Мені здається що натуральна краса краща і гарниша.Тим паче не всім чоловікам подобається коли у тебе на тілі є щось ненатуральне.

13 фев 2015, 10:52
Юзер
Юзер

В кошельке:
0.00 UAH

Я очень хорошо отношусь к наращиванию, это безвредно, просто и не занимает много времени. И на небольшой срок все мы можем себе это позволить и отрастить то, что само очень медленно отрастает! Можно сменить несколько вариантов и понять, что тебе по настоящему идет и подходит! Поэтому я только за!!!

16 фев 2016, 17:25
Перехожий
Перехожий

В кошельке:
-0.93 UAH

Мне повезло) У меня и так хорошей длины

17 фев 2016, 18:21
Спамер
Спамер

В кошельке:
0.04 UAH

я сейчас пользуюсь очень замечательным средством и ресницы растут как на дрожжах, вот это средство rozetka я не думала, что будет такой результат, просто супер

18 фев 2016, 19:05
Перехожий
Перехожий

В кошельке:
-2.72 UAH

Petryshka212 писал(а):
Воно виглядає гарно, але я не впевнено себе з ними відчуваю. Мені постійно як наче щось заваджає. Тому, використовую їх, лише для фотосессій.

у меня похожая ситуация. один раз себе наростила и поняла, что это не мое. Плюсы - всегда красивая, не надо с утра красить, минусы - люблю спать лицом в подушку( а с ними нежелательно), надо ходить на коррекции, а с маленьким ребенком часто не походишь, свои ресницы быстро выпадают. Поэтому решилась на другой вариант:купила себе хорошую тушь на каждый день, а для фотосесий или праздников подружка визажист мне клеит накладные реснички. Получается ничуть не хуже, эффект шикарный, главное купить хорошие накладные ресницы

Последний раз редактировалось Ninelli 02 июн 2016, 12:34, всего редактировалось 1 раз.

16 май 2016, 10:32
Ответить на тему   [ Сообщений: 13 ]  На страницу 1, 2  След.