Текущее время: 24 сен 2020, 23:01

Ответить на тему  [ Сообщений: 11 ]  На страницу 1, 2  След.
Який типаж чоловіків більш за все подобається? 
Автор Сообщение
Прижився
Прижився

Сообщение Який типаж чоловіків більш за все подобається?
Наскільки я знаю, то жінка завжди різна, індевідуальна, хоче бути не такою як всі, відрізнятись. Як смаком, вподобаннями, так і виглядом, приготуванням їжі. Але мене захвилювало питання, чи дійсно в усьому жінка така особлива і прагне різноманітного, чи в поглядах на чоловіків вони всі сходяться на одному. Щоб зробити аналіз, кожна має розповісти, які саме їй подобаються! Мені наприклад чоловіки, з достатнім запасом юмору. І це найголовніше! А також, я маю відчувати, що я в безпеці, і якось не важливо, худий, високий, повний...

17 фев 2015, 18:41
Місцевий
Місцевий

Всі дівчата різні. Моя дружина, наприклад, мене вибрала тому, що навколо мене крутилася купа дівчат і я був і є дуже шанована людина в суспільстві. Їй подобається, що я трохи грубуватий і мовчазний. Але дуже дратує, що я не особливо люблю свята, але дуже люблю працювати. А в зовнішності їй сподобалися мої накачані ноги і сідниці. Сподіваюся інформація стане в нагоді;)

23 фев 2015, 19:16
Прижився
Прижився

pontus писал(а):
Всі дівчата різні. Моя дружина, наприклад, мене вибрала тому, що навколо мене крутилася купа дівчат і я був і є дуже шанована людина в суспільстві. Їй подобається, що я трохи грубуватий і мовчазний. Але дуже дратує, що я не особливо люблю свята, але дуже люблю працювати. А в зовнішності їй сподобалися мої накачані ноги і сідниці. Сподіваюся інформація стане в нагоді;)

Ого, ну це вже самооцінка, самореклама йде. Добре, що хоч і самокритичність в дечому проявляється, що признались й за те, що Вас не люблять. Насправді, дійсно воно так, противоположності притягуються. Одним подабаеться одна риса, а нших навпаки вона дратує. Мамуть, все ж добре, що ми всі різні.

25 фев 2015, 11:27
Юзер
Юзер

Для меня внешность не главное. Главное - какой человек внутри. Ну, конечно, те мужчины, парни, которые следят за собой, выглядят привлекательнее. Но самое важное, я думаю, чувствовать взаимную любовь и поддержку со стороны партнера.

28 фев 2015, 22:33
Юзер
Юзер

Мне нравятся уверенные в себе мужчины,которые знают,чего хотят и умеют добиваться девушек. Внешность значение не имеет. Главное,чтобы мужчина выполнял обещания и отвечал за свои слова. Не бросал слов на ветер,так сказать. Еще,чтобы он следил за собой..умел общаться с людьми и был "душой компании". Вежливость играет немаловажную роль. А так же - доброта и мягкость.

01 мар 2015, 18:11
Юзер
Юзер

Мне нравиться типаж сильных и уверенных в себе мужчин. Только почему-то попадались мне парни все время какие-то неуверенные, одним словом хлюпики. Один раз 4 года встречалась с парнем, вытягивала его с передряг, он даже хотел одни раз покончить с собой, с петли буквально вытащила. А он меня отблагодарил, ушел от меня к 14 летней!!! Но сейчас я за своим мужчиной, как за каменной стеной.

08 апр 2015, 09:56
Місцевий
Місцевий

Обязательно с сильным характером, сказал - сделал, потом обязательно акуратный чтобы был - не люблю вонючек и грязнуль, веселый, а еще для меня важен цвет его волос и глаз :mi_ga_et: ну вот такая я, что могу с этим поделать?

08 апр 2015, 14:23
Тут давно
Тут давно

маленькі, чорняві, хороші з ямочками на щоках=) і відверті

16 апр 2015, 18:17
Новачок
Новачок

Если говорить о внешности то брюнеты. В остальном внешность не очень важна. В общем прынц на белом коне :-)

25 май 2015, 13:12
Тут давно
Тут давно

брюнети, не високі та смугляві це в мене був пунктик такий всі хлопці мої були під таким критерієм=)))
:)-(: :)-(: :)-(: :)-(: :)-(:

03 июн 2015, 20:03
Ответить на тему   [ Сообщений: 11 ]  На страницу 1, 2  След.