Текущее время: 01 окт 2020, 08:41

Ответить на тему  [ Сообщений: 27 ]  На страницу 1, 2, 3  След.
Збільшення грудей 
Автор Сообщение
Юзер
Юзер

Збільшення грудей
Останнім часом, актуально стало щось коректувати у своїй зовнішності за допомогою хірургічних операцій. Тренд задали, як завжди, зірки шоубізнесу. Слід за ними, молоді жінки та дівчата збільшують губи, перероблюють форму носа та додають декілька розмірів своїм грудям. Чи доречні всі ці перевтілення в повсякденному житті, коли ви не так часто відвідуєте світські тусовки та не знімаєтеся у кіно чи не співаєте зі сцени? Кому потрібна ця штучна краса? Чи чоловікам подобаються такі перевтілення своїх коханих половин? Чи змінюється після операцій думка про себе, можливо зростає самооцінка, або починають схвальніше ставитися оточуючі? Моя думка однозначно негативна, та може хтось мене переконає?

05 фев 2015, 23:29
Прижився
Прижився

Сообщение Збільшення грудей
Я Вас не переконаю, тому, що сама проти. Я тільки за натуральність! Мінусів в пластиці бачу багато! Тому, що не факт, що вона пройде успішно, щоб хороший лікар попався. Я тільки розумію, коли потрібно після аварії пересадити шкіру, так як взагалі лице стерте в людини, а в іншому разі - вона не потрібна!

06 фев 2015, 17:02
Тут давно
Тут давно

Чесно я проти збільшення грудей..я за зменшення, по перше в мене 4 і це викликає искомфорт і болючі вони.........нафіга робити з свого тіла латку

10 фев 2015, 22:11
Перехожий
Перехожий

я вважаю що краще народнi методи,копресси,масажи,спецiальне харчування,заняття спортом,це набагато корисніше ніж вставляти в свою груди селикон. це моя думка

13 фев 2015, 11:22
Юзер
Юзер

Я за естественную красоту без хирургических вмешательств. Если природа не наградила вас большой грудью, то необходимо развиваться с других сторон: интеллект, ухаживать за кожей, делать красивые прически и макияж, тогда будут обращать внимание именно на вас. а не на просто большую грудь!!!

15 фев 2015, 22:35
Новачок
Новачок

Навіть як чоловік, скажу - що я проти такого! Жінка має бути складена з тіла, а не з пластики! Негативна моя реакція, краще вже нехай білизну з наповнювачем підбирає, це її більш привабливою робить. Також проти тих, хто губи собі робить як у мавпи - висячі.

22 фев 2015, 21:35
Прижився
Прижився

Негативне відношення, звичайно. Ніякої користі, навіть естетичної, така операція не принесе.

23 фев 2015, 20:04
Прижився
Прижився

Valeri26 писал(а):
я вважаю що краще народнi методи,копресси,масажи,спецiальне харчування,заняття спортом,це набагато корисніше ніж вставляти в свою груди селикон. це моя думка

Однозначно корисніше, тобто більш схилююсь до того, що не шкодить головне. Бо в те, що компреси допомагають, я теж не вірю. Краще не шкодити своэму організмовы ні тим, ні іншим.

25 фев 2015, 11:22
Спамер
Спамер

Пробувала і пиво і капусту))) - нічого не працює, потім почала робити вправи і застосовувати спеціальний крем, який знайшла на цьому сайті і груди почали набувати певної форми, потім стала більш активно займатися і правильно харчуватися - взагалі на розмір збільшила. Так що дівчата, тільки терпіння та заняття вам допоможуть.

19 июн 2015, 14:16
Новачок
Новачок

Чим бiльше, тим краще ::yaz-yk:

19 июн 2015, 16:07
Ответить на тему   [ Сообщений: 27 ]  На страницу 1, 2, 3  След.