Текущее время: 26 сен 2020, 15:53

Ответить на тему  [ Сообщений: 13 ]  На страницу 1, 2  След.
Зробити хорошу фотосессію 
Автор Сообщение
Прижився
Прижився

Сообщение Зробити хорошу фотосессію
В мене виникла така ідея, тому, що жінки - вони ж модниці, і ми любуємось, так само і чоловіки милуються нами. Інколи на фото виходять, ще краще, чим в житті, а інколи дівчата кажуть, що вони не фотогенічні. Але я в це не вірю. Тому, що знаючи деякі хитрощі, секрети, можна кожній зробити хороший знімок. Може хтось знає, які кольори в кадрі краще дивляться, чи між собою імпонують? Фон як створювати. Пропоную обговорення. Я наприклад знаю, що вранці набагато кращі фото виходять! Більш насичені кольори. Також деяким повним людям рекомендують фотографуватися збоку, а не в профіль. Знизу, щоб ріст збільшити візуально!

24 янв 2015, 16:05
Юзер
Юзер

Влучні поради! Більшість негарних фото виходить через те, що неправильно виставлене світло: його замало, забагато, а бо воно невірно направлене на людину. Так, у кожного з нас є свої мімічні зморшки, нерівності шкіри, "друге підборіддя" або прищики тощо, тому все це необхідно вміло маскувати за допомогою тіні та світла. Світло не повинно бити в обличчя під прямим кутом, досить буде освітити фон за моделлю, направити промінь збоку, можливо з двох боків, та трохи - зверху. Повинна вимальовуватись картина з тінню та напівтінню, а не засліплена наче фарами в обличчя людина :sh_ok:

29 янв 2015, 21:19
Юзер
Юзер

Не советую фотографироваться снизу, получится второй подбородок, что нежелательно, да и лицо широкое будет.
Мне кажется, что все девушки красивы, и абсолютно любая может хорошо выходить на фотографиях, необходима только уверенность в себе и умение себя преподнести.
Конечно, и внешние факторы влияют. Например, естественный свет подходит для фотосессий гораздо лучше искусственного. Если погода солнечная, то это может не сыграть вам на руку, потому что видны все недостатки кожи, сразу будет заметно, если вы не высыпаетесь, к примеру.
Поза тоже имеет значение. Если вы поставите руку на талию и будете фотографироваться сбоку, то "сбросите" пару кг :-): Для фотосессий лучше краситься ярче, потому что на снимках косметика немного бледнеет. Помните золотое правило: яркими должны быть либо губы, либо глаза!

06 фев 2015, 18:11
Прижився
Прижився

Vaselisa писал(а):
Влучні поради! Більшість негарних фото виходить через те, що неправильно виставлене світло: його замало, забагато, а бо воно невірно направлене на людину. Так, у кожного з нас є свої мімічні зморшки, нерівності шкіри, "друге підборіддя" або прищики тощо, тому все це необхідно вміло маскувати за допомогою тіні та світла. Світло не повинно бити в обличчя під прямим кутом, досить буде освітити фон за моделлю, направити промінь збоку, можливо з двох боків, та трохи - зверху. Повинна вимальовуватись картина з тінню та напівтінню, а не засліплена наче фарами в обличчя людина :sh_ok:

Так, Ви праві, в одних виходить ніс завеликий, але вони на фото стануть в таку позу, що Ви б ніколи й не здогадались, що з її зовнішністью не все в порядку. Мабуть - фотографія це така ж наука як і психологія, як для фотографа, так і для самої моделі. Я не звикла користуватись фотошопом, але знаю, що при хорошому освітленні, Ваша шкіра буде бездоганною, і жодного прищика не буде видно!

21 фев 2015, 18:12
Прижився
Прижився

Мені здається, що найголовніше це хороший фотограф, який побачить в чому ваша ізюминка та підкреслить її.

16 фев 2016, 17:56
Прижився
Прижився

Мне в контакте добавилась студия. Я сразу же посмотрела фотки и мне захотелось очень.

24 май 2016, 10:29
Новачок
Новачок

самые лучшие фото - естественные)

01 июл 2016, 12:32
Перехожий
Перехожий

Я сделал свою, сразу после того как похудела после родов.
Во время родов я прилично набрала, и поэтому сразу фоткаться не решалась.
Нашла классного фотографа Андрея, который смог скрыть все мои недостатки, если кому-то нужно могу дать его контакты.

06 июл 2016, 20:27
Перехожий
Перехожий

мне так хочется сделать фотосессию но из за своей неуверенности все не решусь.

12 июл 2016, 22:19
Перехожий
Перехожий

тоже хочу сделать фотосессию, а то последний раз только на свадьбе

15 авг 2016, 12:28
Ответить на тему   [ Сообщений: 13 ]  На страницу 1, 2  След.