Текущее время: 26 сен 2020, 09:24

Ответить на тему  [ Сообщений: 5 ] 
Чи можливо отримати консультацію соціального (державного) юриста? 
Автор Сообщение
Перехожий
Перехожий

Сообщение Чи можливо отримати консультацію соціального (державного) юриста?
В наш час послуги юристів коштують чималих грошей, є люди яким необхідна юридична консультація, але за браком а то й відсутністю коштів вони не взмозі скористатися послугами приватних юристів... тому виникає питання чи можна і яким чином скористатися послугами державних юристів??

12 янв 2015, 18:49
Прижився
Прижився

Зараз на жаль все, до чого Ви не ринетесь - потрібно на нього витрачати свої кошти. Чи то річ, чи просто інформація! Але, є можливість звирнутись до початківців, які тільки заробляють собі репутацію. Вони й самі б заплатили для початку для хороших коментарів, тому в інтернеті таких вистачає і єдиний варіант я бачу тільки в них!

13 фев 2016, 10:59
Перехожий
Перехожий

Petryshka212 писал(а):
Зараз на жаль все, до чого Ви не ринетесь - потрібно на нього витрачати свої кошти. Чи то річ, чи просто інформація! Але, є можливість звирнутись до початківців, які тільки заробляють собі репутацію. Вони й самі б заплатили для початку для хороших коментарів, тому в інтернеті таких вистачає і єдиний варіант я бачу тільки в них!

В цілому з вами повністю згоден, проте можна й безкоштовні послуги собі вибити ) наприклад, при університетах є щось типу безкоштовної консультації, де мешканці можуть спробувати вирішити свої питання абсолютно безкоштовно.

25 июн 2016, 23:52
Перехожий
Перехожий

Я не совсем понимаю к чему претензии. Человек потратил около 10 лет жизни, для того,чтобы изучить законы и и пройти длинный путь от теоретика к практику,потратил на это колоссальные силы. Время и деньги,а потом по вашему должен бесплатно(потому, что считаю гос.оклады - это бесплатно) всех консультировать. Я правильно Вас поняла? Это же абсурд.

18 сен 2016, 23:08
Новачок
Новачок

Думаю бесплатную консультацию найти можно и сейчас по всех Украине есть центры бесплатной юридической помощи, но насколько она будет квалифицированной это вопрос. в важных вопросах я бы не рисковала.

29 окт 2017, 11:39
Ответить на тему   [ Сообщений: 5 ]