Текущее время: 29 сен 2020, 12:30

Ответить на тему  [ Сообщений: 4 ] 
Оформлення паїв 
Автор Сообщение
Перехожий
Перехожий

Оформлення паїв
Доброї пори дня вам форумчани. Мене цікавить питання про юридичні послуги в місті Остріг.
Перш за все якщо хтось знає, підкажіть хто знає яких юристів які б могли допомогти мені в такому питанні. Я
У нас в селі років 10-15 розпався сільський колхоз (тоді по всій країні вони розпадалися), і як і скрізь людям пороздавали майнові паї, я почав їх скуповувати, викупив їх вже на більше ніж на 70000 грн. і хочу придбати за них свинарника.
Але це все не так просто як я гадав, для того щоб оформити свинарника на себе потрібно найняти дійсно професійного, хорошого юриста який би допоміг їх оформити. Я бізнесмен і в мене немає часу на всю цю довгу тяганину із бумагами, тому якщо в когось є звязки на юристів як б допомогли, звісно не безкоштовно прошу відпишіться тут в темі.

22 авг 2014, 21:59
Прижився
Прижився

Сообщение Оформлення паїв
Думаю, швидше буде звернутись до будь-якого юриста, який займається питаннями землі, чим чекати відповіді на форумі. Будь який юрист бере всі оформлення та роботу з бумагами на себе.

04 фев 2016, 10:24
Перехожий
Перехожий

Раджу звернутися до юристів по земельних питаннях ссылку дам по ПП. Вони допомагали нам з оформленням нерухомості, що дійсталася у спадщину/ Всі паперові та адміністративні клопоти взяли на себе. Ми лише брали участь у заключному єтапі.

30 мар 2017, 00:56
Новачок
Новачок

Знаю хорошего юриста , но только в Днепропетровске , знаю что у него большой опыт по земельному праву.

29 окт 2017, 11:22
Ответить на тему   [ Сообщений: 4 ]