Текущее время: 15 дек 2019, 11:54

Ответить на тему  [ Сообщений: 16 ]  На страницу Пред.  1, 2
Легальна робота у Польщі 
Автор Сообщение
Перехожий
Перехожий

Сообщение Легальна робота у Польщі
даже не знаю, неужели это реально? чтобы там и не горбатиться сильно и денег заработать

13 янв 2018, 22:05
Спамер
Спамер

Віїхати на роботу в Польщу хоче багато, але мало хто в своїх бажаннях не стикається з проблемою пошуку конкретного місця роботи чи оформлення документів. Це самому зазвичай важко зробити без допомоги. Ми кроистувалися допомогою visa-pro і вже виїхали рік тому, наприклад.

26 сен 2018, 23:18
Перехожий
Перехожий

Я так розумію, що для чоловіків тільки будівельні вакансії? Які саме може хтось охарактеризувати?

12 июн 2019, 14:19
Перехожий
Перехожий

Koresh писал(а):
Я так розумію, що для чоловіків тільки будівельні вакансії? Які саме може хтось охарактеризувати?

Практично всі. Я тричі їздив на заробітки. Спочатку була Португалія, потім Італія і останній раз Польща. Не хотілось знову далеко. Так от робота в Польщі зварювальником мене повністю влаштувала по всім параметрам. Якщо ви з досвідом і прямими руками, то і платити вам будуть дуже достойно. Таких цінують скрізь. А з великою кількістю наших працівників іноді складається враження, що і не виїжджав з України.

14 июн 2019, 11:44
Перехожий
Перехожий

t1r1sov писал(а):
даже не знаю, неужели это реально? чтобы там и не горбатиться сильно и денег заработать

Звісно реально, але треба знайти легальну фірму, яка допоможе з роботою за кордоном https://rabota-mm.com/vakansii/ . Мій брат завдяки цієї контори знайшов роботу, та зараз працює у Польші . Треба намагатися змінити своє життя, коли ти цього хочеш, а не просто сидіти и мріяти! Тим паче, ці хлопці допомогають змінити життя у кращу сторону. Успіхів вам!

29 ноя 2019, 20:49
Спамер
Спамер

Я коли шукала роботу самостійно то розглядала різні варіанти, від оголошень на сайтах роботи, до інших порталів, в тому числі і ті, де самі роботодавці залишають свої вакансії. Наприклад тут можна переглянути багато прямих вакансій https://www.facebook.com/PracaUpolaka/ . Але тут, як правило робочі професії. Звичайно на кожній роботі різні і умови.

11 дек 2019, 17:05
Ответить на тему   [ Сообщений: 16 ]  На страницу Пред.  1, 2