Текущее время: 01 окт 2020, 08:32

Ответить на тему  [ Сообщений: 6 ] 
Робота за кордоном! Визначимо Переваги та недоліки 
Автор Сообщение
Перехожий
Перехожий

Робота за кордоном! Визначимо Переваги та недоліки
на сьогоднішній день все більшої популярності виїзд українців за кордон, з метою зароблення коштів, але кожен з нас знає що робота за кордоном має ряд переваг та недоліків. Наприклад з/п набагато вища в порівнянні з Україною, але можна зіткнутись із шахрайством та отримати лише збитки , а то й взагалі не повернутися на батьківщину... Кому які випадки відомі, поділіться досвідом :-):

02 янв 2015, 20:05
Перехожий
Перехожий

Сообщение Відповідь: Робота за кордоном! Визначимо Переваги та недоліки
Сам я не ездил зарабатывать за границу,а вот знакомых много ездило.И слава богу все удачно без надувательства заработали приличные суммы и вернулись благополучно на родину.

03 янв 2015, 22:20
Перехожий
Перехожий

Работа зарубежном это серьезный риск. Если у вас нету родственников или надежных друзей что смогут помочь вам хоть как-то устроиться там, то лучше не рисковать. Да то, что платят несравнимо больше чем в нашей стране, да и еще в нормальной валюте доллары или евро это очень хорошо, но вот то, что у тебя нет ни каких прав и тебя легко смогут кинуть на деньги это серьезный минус. Да и по большему щету там вас никто не ждет.

28 янв 2015, 17:50
Прижився
Прижився

У нас є родичі, і їх сусіди їздять в Англію. Це у Вас на Західній поширено, що мені дуже подобається! Так от у них, був довгий і складний шлях, бо самі собі шлях цей пробивали. Спочатку чоловік поїхав, потім, дружина приєдналась! Вони в великих достатках зараз живуть, квартири, автівки, власна компанія. Мінусом найбільшим є тільки те, що їх діти, від них відвикли. Хоч, я думаю, що згодом все це поправиться, і вони зрозуміють для чого все воно було!

13 фев 2015, 16:12
Місцевий
Місцевий

Я все життя працював за кордоном. Так вийшло не через економіку, а через професії. Можу сказати одне - мова обов'язкова! Мені довелося недавно спілкуватися з 4 людімі по роботі і крім англійської та російської, які я знаю, довелося на швидку руку вивчити фарсі і голландський.
Я це до того, що немає здібності до мов - не намагайтеся навіть. Не завжди є такі менежер, як я, які розуміють різні мови і вашу специфіку. Це стосується і Росії.

23 фев 2015, 19:29
Перехожий
Перехожий

Сообщение Робота за кордоном! Визначимо Переваги та недоліки
Я вже давно хочу на роботу за кордон, але страшно попасти.... Може знає хто де можна почитати відгуки? як наприклад про Сільпо http://otrude.net/employers/23... Буду дуже вдячна)))

20 май 2015, 09:39
Ответить на тему   [ Сообщений: 6 ]