Текущее время: 27 сен 2020, 12:25

Ответить на тему  [ Сообщений: 6 ] 
Продуктовый магазин. 
Автор Сообщение
Новачок
Новачок

Сообщение Продуктовый магазин.
Здравствуйте! Мы с мужем хотим открыть свой продуктовый магазин. Я считаю что кушать хочеться всегда и именно поэтому мне кажется что это безпроиграшный вариант бизнеса. Единственное чего не знаю, так это с чего начать. И сколько примерно нужно средств, что бы это все организовать. Может кто-то сталкивался с этим и подскажет как и что делать?

24 авг 2014, 22:51
Новачок
Новачок

Сообщение Відповідь: Продуктовый магазин.
Для продуктового.
У Вас багато потягне обладнання: холодильні камери, кондиціонер ...
Великі щомісячні витрати на е / енергію, якщо не вважати зарплати працівникам і оренди.
Знову-таки, якщо не торгувати ліцензійним товаром - взагалі тоді краще не відкриватися, так що ще ліцензії, санепідемстанція, пожежники ...

28 авг 2014, 03:02
Прижився
Прижився

Я не можу сказати, що я власник, але я активний підприємець дуже, який вже майже 10 років практикується. Розповім з чого все починалось. Моїй мамі захотілось також відкрити власний магазин. Але, тоді ще початкового капіталу зовсім не було і магазинів так не дуже в нашій сільскій місцевості. Тому ми брали зовсім трішки асортименту і з коляскою возили попід двори тушонки, консерви. Зараз звісно на це звертати уваги не будуть, так як в любому магазині є все. Праві ви в тому, що продукти й справді самий похідний товар. Тому, для новичка дуже Важливим є те, що результати праці буде помітно відразу. Навіть великі бізнесмени радять в скруту, займатися саме продуктами, бо вони завжди потрібні. Єдине, що не раджу новичкам, це те, щоб не брали кредит. Буде багато підводних каменів,які врятують тільки спроби і вміння не здаватись! Бо виживають найсильніші. Ви маєте досконально сканувати свою аудиторію. Психологічно зрозуміти портрет своїх покупців. Що їм необхідне, і від цього моменту думати не про свої смаки,, а тільки про їхні. Також не раджу давати свій товар в борг. Це рано чи пізно потягне Вас на дно, не зважаючи хорошій людині ви даєте, чи поганій. Потім, коли у Вас буде скрута вона піде в інший магазин і буде скуплятись за гроші там. Перевірено! Це найважливіше, все останнє вирішається якщо стукати і запитувати, а не сидіти на місці.

21 янв 2015, 00:43
Новачок
Новачок

Так відкривайте. Навіть у кризу, можна добре заробити. Експерти кажуть, що в кризу є ще більше шансів обігнати тих, хто не знає як долати труднощі. Вам потрібно деякий час дуже вкоротити свої розходи, а з доходів, чистого прибутку закупляти новий товар, тоді швидкісно піде бізнес в гору. Бо багато хто допуска помилок, коли на час успіху, витрачає гроші на лахи, інші не цінні речі, не підозрюючи, що криза колись настане, чи буде конкуренція.

24 фев 2015, 22:09
Прижився
Прижився

Холодильники как правило предоставляют поставщики товара. Мясо рыба напитки молочка. Но учтите что продуктовый магазин это большая бухгалтерия. Вы же не одними овощами будете торговать? Для хорошего бизнеса нужен большой ассортимент. Но и мороки больше. Начинайте с того чтоб заключить договор на поставку товаров с отсрочкой платежа. Если живете в частном доме то и магазин открывайте у себя во дворе.

18 май 2015, 12:09
Перехожий
Перехожий

Психологічно зрозуміти портрет своїх покупців. Що їм необхідне, і від цього моменту думати не про свої смаки,, а тільки про їхні

02 июл 2019, 10:15
Ответить на тему   [ Сообщений: 6 ]