Текущее время: 21 сен 2017, 03:36

Ответить на тему  [ Сообщений: 6 ] 
Перехід Коноплянки 
Автор Сообщение
Юзер
Юзер

В кошельке:
0.00 UAH

Сообщение Перехід Коноплянки
Як думаєте модлівий перехід Євгена Коноплянки в інший клуб цього літа ? Всі таблоїди аж розріваються цією інформацією ,Богато думок також виникло і в мене . Одже чи придбає Коноплянку Ліверпуль ?Та куди на вашу думку цоьму футболісту варто було перейти ?

19 июл 2014, 12:31
Новачок
Новачок

В кошельке:
0.00 UAH

Очень перспективный футболист, и именно для своего развития думаю он просто обязан перейти в другой - более сильный клуб. Думаю тут дело времени. Однозначно хоте бы его увидеть например в том же Ливерпуле или Арсенале. У него великое будущее, верим в него)

21 июл 2014, 12:29
Перехожий
Перехожий

В кошельке:
0.00 UAH

Я завжди вболівав за Ліверпуль, і тому я дуже хочу, щоб мій улюблений український гравець Євген Коноплянка перейшов у досить титулований клуб з Великою історією, і найголовніше путівкою до групового етапу Ліги Чемпіонів Удачі тобі Женя!!

27 авг 2014, 21:57
Перехожий
Перехожий

В кошельке:
0.00 UAH

Останні новини "на 99%" сватали Коноплянку до Роми, а потім як завжди виявляється, що він нікуди не їде. Подобається йому в Україні, навіть не зважаючи на поточну обстановку - краще бути першим у селі, ніж другим у Римі (як вдало Юлій Цезар сказав-то). Хоча відверто кажучи, я був би не проти бачити його саме у Ромі, так як мені було би цікаво спостерігати за його кар'єрою поруч із таким ветераном, як Франческо Тотті. Але - кожному своє, Євгеній свій вибір зробив, сподіваюсь, він про нього не пошкодує

31 янв 2015, 00:34
Перехожий
Перехожий

В кошельке:
0.00 UAH

Я думаю что ему нужно в Италийскую лигу там он может быстро сыграться а по поводу Ливерпуля не уверен что они буду покупать его у них и так есть кому играть .

02 фев 2015, 17:24
Юзер
Юзер

В кошельке:
0.63 UAH

Дуже надіюсь на перехід Коноплянки. Дуже талановитий футболіст і просто погубить свій талант в Україні. Для того, щоб розвиватись необхідно негайно змінювати клуб. І неважливо Чи це АПЛ чи серія А, де його активно сватають.

10 фев 2016, 10:38
Ответить на тему   [ Сообщений: 6 ]