Текущее время: 18 авг 2017, 23:55

Ответить на тему  [ Сообщений: 5 ] 
Улюблені українські футбольні команди 
Автор Сообщение
Перехожий
Перехожий

В кошельке:
0.00 UAH

Сообщение Улюблені українські футбольні команди
Хлопці і дівчата, а хто за кого в нашій, українській лізі вболіває, як давно і чому? Чи цей сезон якось вплинув на вподобання?
От особисто я багато років за київський «Арсенал» вболівала… Шкода, що його керівництво та постійна зміна власників фактично вбили… Ніби зараз щось намагаються відновити, в чемпіонаті міста грають, але ж не той рівень, місце у вищій лізі втрачено (

11 июн 2014, 21:13
Перехожий
Перехожий

В кошельке:
0.00 UAH

У Українській Прем"єр лізі я вболіваю за луганську "Зорю" та дніпропетровське "Дніпро". Улюблені гравці в УПЛ: Коноплянка, Бойко та Луїс Адріано. А взагалі-то поганиз команд у Україні немає, всі по своєму цікаві.

14 июн 2014, 13:01
Перехожий
Перехожий

В кошельке:
0.00 UAH

Звісно для мене це Львівські Карпати уболіваю давно улюбленна команда не показує такої гри яку я б хотів бачити звісно і не я один. Хоча є і улюблені гравці не з Карпат наприклад Коноплянка він показує прекрасну гру гадаю це найкращий футболіст УПЛ.

14 июн 2014, 13:48
Прижився
Прижився

В кошельке:
-1.00 UAH

В прошлом сезоне нравилась игра Шахтера, но после продажи лидеров они сбавили обороты. Нравилась игра сборников Днепра, хоть мастерства и не хватало часто, но было большое желание.

26 июн 2014, 11:18
Перехожий
Перехожий

В кошельке:
0.00 UAH

На мою думку, 4-ка найсильніших команд всім відома це Динамо, Шахтар, Металіст, Дніпро, але в це міжсезоння Металіст попрощався з рядом важливих виконавців таких як: Соса, Бланко, крістальдо, Марлос, Соуза, і тому я рахую що він не може претендувати на чемпіонськи титул, але водночас і інші клуби втратили декілька важливих виконавців: Мбокані( динамо, травма), Тейшейра, Коста, Фред ( Шахтар, диверсія ) , Джуліано (Дніпро). Чесно каучи я симпатизую Мирону Богдановичу і я вболіваю за Дніпро.

22 янв 2016, 16:34
Ответить на тему   [ Сообщений: 5 ]