Текущее время: 23 ноя 2017, 07:28

Ответить на тему  [ Сообщений: 5 ] 
хочу стати вегетаріанкою 
Автор Сообщение
Перехожий
Перехожий

В кошельке:
0.00 UAH

Сообщение хочу стати вегетаріанкою
Доброго вам всім дня.Скажу зразу,що дуже люблю відпочивати на природі,але ж який відпочинок без вогнища на якому за звичай хочеться щось підсмажити.В хорошій компанії завжди є про що поспілкуватися під пляшку гарного вина та запашний шашлик.Але зараз все міняється люди ведуть здоровий спосіб життя,кидають шкідливі звички,займаються спортом,і багато хто відмовився від м'яса.Я вважаю це правильним,по перше є багато суперечок що від м'яса старіють,можливо це так.Але найбільше мені шкода тваринок яких вбивають заради шматка задоволення набити свій шлунок.Давайте будемо лояльними до живих істот і відмовимось від цього задоволення їсти м'ясо,щоб зберегти комусь життя.Мені навіть рибу шкода,коли ми з папою ходили на рибалку,я завжди випускала по одній рибині назад і загадувала бажання,можливо це по дитячому,але я себе відчувала спасителем)))

07 июн 2014, 12:17
Перехожий
Перехожий

В кошельке:
0.00 UAH

Употреблять или не употреблять мясо -- дело каждого человека. Могу лишь сказать, что вегетарианская диета, которая могла бы обеспечить полностью суточную потребность человека в питательных веществах, обойдется дороже, чем при употреблении в пищу рыбы или мяса.

08 июн 2014, 11:59
Перехожий
Перехожий

В кошельке:
0.00 UAH

Не вижу смысла в вегетарианстве, ничего плохого не подумайте просто какой смысл не есть мясо. Чем оно может повредить? тем что можешь поправится?

30 дек 2015, 17:13
Перехожий
Перехожий

В кошельке:
0.25 UAH

Мы живем чтоб получать удовольствие это факт .Дак зачем себ отказывать в таком удовольствии как мясо ?

02 мар 2017, 17:14
Перехожий
Перехожий

В кошельке:
-0.63 UAH

Ерунда какая. Человек с самого своего появления ел мяса и был здоров как конь. Нельзя отказываться от мяса, поймите. В нем ценный белок, жизненно необходимый нашему организму, и никаким другим видом белка его не заменить. Уже куча исследований на эту тему сделана.

27 сен 2017, 21:28
Ответить на тему   [ Сообщений: 5 ]