Текущее время: 11 дек 2017, 13:09

Ответить на тему  [ Сообщений: 8 ] 
Бандера 
Автор Сообщение
Новачок
Новачок

В кошельке:
0.00 UAH

Сообщение Бандера
Слава Україні, друзі. Я часто переписуюсь з громадянами Росії та жителями Східних регіонів. І мені дуже неприємно коли прізвище "Бандера" ототожнюють із фашизмом, мені набридло доводити різницю між національзмом і фашизмом. Тому прошу вас мені допомогти. Давайте збирати історичні факти про Бандеру та УПА та залишати їх в цій темі.

19 мар 2014, 13:13
Новачок
Новачок

В кошельке:
-0.85 UAH

Сообщение Бандера
Grey93 писал(а):
Слава Україні, друзі. Я часто переписуюсь з громадянами Росії та жителями Східних регіонів. І мені дуже неприємно коли прізвище "Бандера" ототожнюють із фашизмом, мені набридло доводити різницю між національзмом і фашизмом. Тому прошу вас мені допомогти. Давайте збирати історичні факти про Бандеру та УПА та залишати їх в цій темі.

Да это дествительно так. Проживаю в данный момент в Кировоградской области

01 апр 2014, 21:44
Перехожий
Перехожий

В кошельке:
0.00 UAH

Сообщение Бандера
Раніше дуже багато писав на одному з найбільших форумів в зоні ру. Одною з улюблених розваг в політичних темах там було задати пинаття "а покажите мне фото Бандеры гитлеровской форме". І завжди знаходився "знавець"-росіянин, який радісно завантажував фото генерала Гелена.
Насміхатись над його єлементарним знанням історії можна було не меньше тижня...

01 апр 2014, 23:54
Перехожий
Перехожий

В кошельке:
-1.00 UAH

Сообщение Бандера
Добрий день! Я теж збираю інформацію щодо Бандери, і хотів би поділитися з Вами одним даже цікавим джерелом. Ви можете показати це будь-якому "ватнику" і якщо він ще не розучився читати, можливо він знайде у тексті щось для себе. Ось саме джерело: http://mysliwiec.livejournal.com/737438.html
Дякую за увагу.

14 июн 2014, 12:54
Перехожий
Перехожий

В кошельке:
0.00 UAH

Сообщение Бандера
Слава Україні! Згідний з вами нам усім не приємно таке чути тому що Бандера це герой. Який для України дуже багато зробив!

14 июн 2014, 13:57
Новачок
Новачок

В кошельке:
0.00 UAH

Сообщение Бандера
Слово Бендера, застосовується для залякування, тих хто не розуміє, що того бендери двно нема. Як і Сталіна, Гітлера.Но на жаль є нові, схожі на цих нелюдів, як Сталін і Гітлер.Молодежь інша, але на жаль отпріскі комуністів і самі вони намагаються цю молодь налаштувати один проти одного .. На жаль їм багато в чому вдається. Молодь повинна жити і думати, а не піддаватися і вбивати один одного

20 авг 2014, 19:06
Юзер
Юзер

В кошельке:
0.63 UAH

Сообщение Бандера
вся справа у російському ЗМІ. Страшне то слово Бендера, а якщо пройтися по росії з футболкою на якій зображений Степан Бандера, то ніхто і уваги не зверне, не зрозуміє що то

10 фев 2016, 18:58
Перехожий
Перехожий

В кошельке:
-1.90 UAH

Сообщение Бандера
На ютубі є гарне відео для показу росіянам

26 янв 2017, 11:14
Ответить на тему   [ Сообщений: 8 ]