Текущее время: 17 май 2022, 09:52Ответить на тему  [ Сообщений: 5 ] 
Мова як політична зброя 
Автор Сообщение
Аватара пользователя
Перехожий
Перехожий

Зарегистрирован: 14 янв 2015, 10:44
Сообщения: 15
Сообщение Мова як політична зброя
Всі знають добре, що кожний в нашої країні розуміє кожного. Навіть бразильські футболісти розуміють українську мову. Немає значення якою мовою спілкуються люди, коли вони разом, лише вороги не розуміють один одного, навіть коли спілкуються одною мовою. Зараз, об'єднуючись, немов забувають про "телячу мову" , спілкуються та розуміють, тож чи не було це тоді просто інструментом для розколу та початку війни?


15 янв 2015, 15:08
Профиль
Аватара пользователя
Перехожий
Перехожий

Зарегистрирован: 20 янв 2015, 04:52
Сообщения: 8
Сообщение Мова як політична зброя
А какая разница, якою мовою розмовляти? Конечно, языковая проблема была инициирована, как один из раздражительных факторов. Мне удобней говорить по-русски, но экзамен украинского языка сдал в своё время на отлично. Просто во время Чернобыльской трагедии семья вывезла меня на Урал и долго жил в русскоязычном обществе. Как получилось - переехал назад под Киев. Так много таких. Делать из этого проблему, которой раньше никогда не было? Хотя да, поздно, российские пиарщики уже сделали. ИМХО.


09 фев 2016, 12:28
Профиль
Аватара пользователя
Перехожий
Перехожий

Зарегистрирован: 26 янв 2017, 11:09
Сообщения: 3
Сообщение Мова як політична зброя
Насправді проблема мови є дуже серйозною. Ми для початку маємо розуміти, чому зараз половина України розмовляє російською мовою. Шукати відповідь потрібно в історії. Тільки не в радянських чи російських книжках, а в українських (ми ж українці, а не росіяни). Це добре коли в державі говорять різними мовами, але не тоді коли ця інша мова була нав’язана силоміць окупантом і витісняє рідну, державну мову. Щодо російськомовних громадян України, то я їх розумію. Суспільство на нас дуже впливає. Але й вони повинні зрозуміти, що ми живемо в Україні, а не в Росії. Й говорити повинні, принаймні в громадських місцях та установах українською. Якщо вам важко вивчити мову, то принаймні навчить своїх дітей.


26 янв 2017, 11:24
Профиль
Аватара пользователя
Перехожий
Перехожий

Зарегистрирован: 26 янв 2017, 16:32
Сообщения: 3
Сообщение Мова як політична зброя
Варто відштовхуватись від того, що ніхто нікому нічого не винен. То є чітко зафіксоване у правах людини ООН. Я є україномовний, проте без польської та російської мови, котрі майже є для мене рідні буде вельми сутужно.


26 янв 2017, 16:36
Профиль
Аватара пользователя
Новачок
Новачок

Зарегистрирован: 20 мар 2019, 15:14
Сообщения: 36
Сообщение Мова як політична зброя
Взагаліто було, і населення тоді це дуже красиво проковтнуло. Зараз ковтає Тимошенко, Зеленського та інших. Наше населення самостійно не вміє мислити, йому потрібні поводирі. Які скажуть як і куди йти. Йому цікаво тільки ціна на газ, як продати свій голос, і як отримати кучу халяви. І прикриваючи свій вибір якоби тим що думає про дітей та пенсіонерів. А насправді думає тільки про себе одного. Це саме до мови, українську робили не популярною, от і вийшло, що населення її не розуміє та не розуміє чому на ній потрібно розмовляти. Це саме і Криму стосується він був як окрема країна, от і вийшло, те що вийшло


20 мар 2019, 17:47
Профиль
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Ответить на тему   [ Сообщений: 5 ] 


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения

Перейти:  

Форум Украины © 2014 - 2022 Е-mail Администратора форума

Яндекс.Метрика