Текущее время: 29 сен 2020, 13:17

Ответить на тему  [ Сообщений: 5 ] 
Ви часто залишаєте свої комменти після перегляду фільмів, а можете на цьому заробляти!!! 
Автор Сообщение
Перехожий
Перехожий

Ви часто залишаєте свої комменти після перегляду фільмів, а можете на цьому заробляти!!!
Чи міф заробіток в інтернеті? Думаю частково так! Якщо Вам пропонують ловити удачу за хвіст, щоб отримати прибуток, або вкласти кошти під процент чи купити відео курс по заробітку в інтернеті, то треба бути "особливо обдарованою людиною" :)-(: , щоб повірити. Ще зовсім недавно я й сам вважав ніби заробляти в інтернеті можуть лише програмісти і хакери, та виявляється можна заробити і простому користувачу! Одного разу, сидячи вдома без роботи :cry_ing: і гуляючи просторами інтернету я натрапив на подібне повідомлення одного із моїх тепер друзів, та зважився хоч перейти по ссилці -http://www.seosprint.net/?ref=4351045, щоб подивитися чи це черговий "росказ", чи ні. Тільки-но я прочитав, що потрібно там робити і переглянувши вкладку "Выполнение заданий" їх умови та розцінки, то так і працюю там до тепер ;;-))) ! Я не заробляю великих грошей, мені не вистачає їх навіть на місяць їжі, але наприклад за 1-2 дні роботи по 2-3 години я легко компенсую всі місячні витрати на сплату за свій швидкий інтернет. Що я роблю? Займаюся тим, що до цього робив безкоштовно - пишу коментарі до переглянутих, або й ні, фільмів, просто переглядаю сайти, пишу на форумах, пишу статті, пишу короткі блоги, та інше.
Ділюся з Вами власним досвідом бо знаю, що зараз в Україні важко знайти нормальну роботу! Не потрібно вкладати якісь кошти чи смс-ки, вкладаєте лише свою працю і скільки вкладете стільки і заробите! Бажаю всім любимої роботи, нехай хобі приносить гроші :co_ol: ! Подивіться самі, ось тут http://www.seosprint.net/?ref=4351045 Або краще тут http://advego.ru/94pjGB5pwC .

31 авг 2014, 12:18
Прижився
Прижився

Сообщение Відповідь: Ви часто залишаєте свої комменти після перегляду фільмів, а можете на цьому заробляти!!!
Дуже важлива інформація! Справді в це важко повірити, але заробіток в інтернеті це дійсно реально в наш час) Досить багато інформації можна знайти, а це полегшує вибір та шанси бути обманутими.

04 окт 2014, 19:37
Перехожий
Перехожий

Сообщение Відповідь: Ви часто залишаєте свої комменти після перегляду фільмів, а можете на цьому заробляти!!!
Щяс очень хороша помощь в заработку денег удобный и быстрый способ спасибо автору за этот пост буду работать там если что то еще там найду отпишу вам чтоб и вы знали .

02 фев 2015, 17:31
Прижився
Прижився

Сообщение Ви часто залишаєте свої комменти після перегляду фільмів, а можете на цьому заробляти!!!
Очень хороший вариант подработки в интернете. Сама занимаюсь этим, когда есть свободное время. Лишняя копейка никогда не помешает.

07 апр 2015, 18:32
Тут давно
Тут давно

Сообщение Ви часто залишаєте свої комменти після перегляду фільмів, а можете на цьому заробляти!!!
я ніразу не залишала=)

16 апр 2015, 18:12
Ответить на тему   [ Сообщений: 5 ]