Форум Украины
http://zahid-forum.net.ua/

Мольфари, загадки і таємниці Карпат
http://zahid-forum.net.ua/viewtopic.php?f=2&t=729
Страница 1 из 1

Автор:  LvivKiev2014 [ 22 авг 2014, 15:20 ]
Заголовок сообщения:  Мольфари, загадки і таємниці Карпат

Карпати завжди притягували до себе увагу, їхня таємничість оповита всілякими легендами, неймовірними розповідями про чаклунів, злих та добрих духів. Багато хто чув про тамтешніх мольфарів. Хто ці загадкові люди? Можуть вони змінювати природу та керувати стихіями? З давніх часів люди боялися їхньої сили. Можливо страх був причиною їхнього незнання і нерозуміння матінки-природи. Мольфари приховували від стороннього ока саме своє існування, тому це спричинило народження пліток і страхів. На даний час, лише один з них наважився відкрито говорити про себе - це Михайло Нечай. Якщо хтось знає щось цікаве про нього та його діяльність, то можна буде поділитися інформацією.

Автор:  Elizaveta [ 23 авг 2014, 09:06 ]
Заголовок сообщения:  Відповідь: Мольфари, загадки і таємниці Карпат

В первые от вас узнала о мальфарах. Мне тоже очень интересно что это такое. Раньше думала, что в Карпатах загадочные только истории о вампирах. Ваша заметка побуждает полазить в интернете и поискать информацию.

Автор:  WhiteHorvat [ 21 окт 2014, 20:20 ]
Заголовок сообщения:  Відповідь: Мольфари, загадки і таємниці Карпат

та мольфари і чьорнокнижники в наявності були до другої Світової, і всякі там містичні історії... багато розповідали старенькі про "непевне"...потім пропали, вони вже в людях живуть, і роблять свої справи....

Автор:  Talita [ 30 мар 2015, 11:27 ]
Заголовок сообщения:  Мольфари, загадки і таємниці Карпат

Хоч і живу в Карпатах, но про Михайла Нечая не чула. А взагалі, це дуже цікаво, таємничо, що серед нас ще залишились нащадки цих містичних чаклунів

Автор:  Galina [ 16 апр 2015, 18:03 ]
Заголовок сообщения:  Мольфари, загадки і таємниці Карпат

я і не знала, що в горах збереглися ще мольфари=) дивно і загадково ... я дитина асфальту...... Скажіть дійсно допоманають???

Страница 1 из 1 Часовой пояс: UTC + 2 часа
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/