Текущее время: 30 сен 2020, 10:07

Ответить на тему  [ Сообщений: 8 ] 
Опис Львівської області 
Автор Сообщение
Перехожий
Перехожий

Опис Львівської області
Льві́вська о́бласть — адміністративно-територіальна одиниця (область) на заході України. Є однією з трьох областей історично-культурного регіону Галичина, частиною Карпатського єврорегіону. Одна з найрозвиненіших областей країни в економічному, туристичному, культурному та науковому напрямках. Утворена 4 грудня 1939 року після анексії Західної України Радянським Союзом за Пактом Молотова — Ріббентропа.

Межує з Волинською, Рівненською, Тернопільською, Івано-Франківською та Закарпатською областями, має вихід до державного кордону з Республікою Польща. Адміністративно поділяється на 20 районів. Міста Борислав, Дрогобич, Львів, Моршин, Новий Розділ, Самбір, Стрий, Трускавець та Червоноград мають обласне підпорядкування.

Північ області відноситься до зони мішаних лісів, зокрема, Малого Полісся; середня частина — до лісостепу, де виділяються пасма Розточчя, Гологір, Вороняк, Опілля та крайньої західної частини Подільської височини. Далі на південь йдуть карпатські передгір'я та, власне, Карпати. Вони представлені Бескидами. Південний кордон області збігається з Верховинським Вододільним хребтом. Територією регіону також проходить Головний європейський вододіл басейнів Чорного та Балтійського морів.

У Львівській області знаходиться південна частина Львівсько-Волинського кам'яновугільного басейну та західні частини Передкарпатської нафтогазоносної області та Передкарпатського сірконосного басейну. Найбільшими промисловими центрами є Червоноградський, Львівський та Бориславсько-Дрогобицько-Стебницький.

Трускавець, Моршин та Східниця є бальнеологічними курортами міжнародного значення. Архітектурні ансамблі Львова та Жовкви, замки та інші пам'ятки, на які багата область, Карпатські гори дають великі перспективи туристичному розвитку регіону.

18 авг 2014, 14:52
Прижився
Прижився

Сообщение Опис Львівської області
Мені дуже подобається природа західної України. Саме місто Львів завжди манило туристів і мене зокрема. Львів асоціюється з кавою та шоколадом бруківкою на вулицях та ввічливою українською мовою.

08 дек 2014, 22:39
Місцевий
Місцевий

Обожаю Львовскую обасть - мой фаворит в Украине. У меня там очень много друзей, знакомых, коллег. Всегда с удовольствием посещаю именно Львов! Жалко только, что я там чаще всего по работе и вижу не очень много - офис, пара магазинов и квартира, но так или иначе с удовольствием бы пожил во Львове и подучил бы свой ужасный украинский:)

Желаю любимому городу и его области процветания, хорошей погоды и побольше таких замечательных жителей!

30 май 2015, 20:19
Тут давно
Тут давно

я проживаю тут, хоча клімат міг бути б кращим

03 июн 2015, 20:46
Перехожий
Перехожий

А мені подобається дощова погода.
На рахунок клімату, Тернопілля для прикладу на 2 градуса в середньому холодніше. Як на мене найкращий клімат на Західній Україні не враховуючи Закарпаття. Насправді водоймища не хватає, поблизу міста купатись ніде. Тільки карєр в Брюховичах і Задорожнє :-(

10 июл 2015, 15:44
Тут давно
Тут давно

ну як сказат ми про Область вылому, то тут багато озер і річок=)

12 авг 2015, 17:41
Новачок
Новачок

А я зі Львова, і де тільки не був але моє місто найкрасивіше. Щодо водойм поблизу Львова дійсно проблема, але вихід є завжди.

05 ноя 2015, 14:43
Тут давно
Тут давно

во-во

07 янв 2016, 23:57
Ответить на тему   [ Сообщений: 8 ]