Текущее время: 25 сен 2020, 00:40

Ответить на тему  [ Сообщений: 2 ] 
Львівські фестивалі! 
Автор Сообщение
Тут давно
Тут давно

Сообщение Львівські фестивалі!
Кожног ороку на теренах Львівщини відбуваються десятки різноманітних фестивалів.. Вони мають різну типологію, місце проведення і різне коло глядачів. Майже в кожен сезон року в тому чи іншому місці щось відбувається на фестивальних полях. велику кількість глядаачві збирають музичні фестивалі які зараз ростуть як гриби після дощу. Багато років тому їх було дуже мало і не важко їх було перерахувати на пальцях. А зараз хоч бери носи при собі блокнота і записуй їх. Я приблизно 1 рік тому їздив на етно-фестиваль Підкамінь. Настрій який опанував мною на фестивальному полі "тримав" мене ще пару днів після нього. А на якіфестивалі ви їздете на Львівщині..Чим вони запамяталися ??

07 мар 2015, 21:45
Тут давно
Тут давно

Сообщение Львівські фестивалі!
Я їздила на Підкамінь, було весело велика компанія палатки лісок=) все дуже було класно, крім месної гопоти яка не давала нормально відпочитти......... але я чула, що його закрили і минулого року не було вже...... Ще я їздила в Нагуєвичі, там фестиваль присвячений Франку=) теж класно....... скажу одне всюд класно з великою компанією і друзями

16 апр 2015, 17:51
Ответить на тему   [ Сообщений: 2 ]