Текущее время: 27 сен 2020, 21:27

Ответить на тему  [ Сообщений: 8 ] 
Літні канікули. 
Автор Сообщение
Тут давно
Тут давно

Сообщение Літні канікули.
Напевно багато хто втомилися вже від школи і діти і їх батьки. Ну і я як мама вже теж втомилася, так хочеться відпочивати. Зараз на вулиці сонечко світить і гріє по особливому і пахне весною приємно .В школу ходити дітям зараз чомусь не хочеться, хоча ще навчається два місяці до кінця навчального року. розслаблятися зараз не можна у багатьох скоро іспити, вони у наших дітей забирають купу часу, а в деяких і здоров'я. потрібно всім трохи попрацювати, що б влітку відпочинок був прекрасний. Зараз вже можна задуматися як провести це літо, куди поїхати або піти.

04 мар 2016, 11:35
Спамер
Спамер

Ми цього року плануємо свого маленького синочка відвезти на море. Нехай дитинка подихає солоним повітрям. Це ж так корисно!!! Довго обирали куди вирушити. Врешті решт зупинилися на узбережжі Чорного моря. Поїдемо до Одеської облась у Каролино Бугаз. Там безліч усіляких баз, отелів та клубів. Наш вибір Bless Village - заміський закритий клуб. Там до моря, як написано на йхньому сайті уського 400 метрів та зважаючи на те, що клуб закритий можна не перейматися тим, що сторонні люди будуть заважати відпочинку. Стосовно цікавинок сподобалася пропозиція екскурсії у Білгород-Дністровську фортецю (чоловік в мене за осввітою історик, тож йому буде цікаво). Та й загалом умови, що пропонує сайт клубу (blessvillage) цілком нас влаштовують з чоловиком. Тож як у серпні повернемося з відпустки розповім як все пройшло та скажу варто туди їхати чи ні :ki_ss:

12 апр 2016, 15:47
Спамер
Спамер

Як мені здається, батьки втомилися навіть більше, аніж діти :ny_tik:
особисто я не вважаю за потрібне сваритися зі своїм сином з приводу школи і оцінок, інакше він так і виросте машиною для зубріння.. нехай сам викручується зі своїми оцінками. А ми вже чекаємо літа, щоби підти у похід!

28 апр 2016, 09:17
Прижився
Прижився

Даа, я как отучилась так аж легче спать ночью стало)) :-) :-) :-) не представляю как скоро опять в школу, только уже не мне, а моему ребенку.

10 июн 2016, 12:24
Перехожий
Перехожий

мы вот тоже собрались с ребенком поехать где-то на каникулах, но поняли что без автокресла нам не обойтись, и купили себе его.

26 окт 2016, 16:13
Перехожий
Перехожий

Интересно - а кто как готовит ребенка к учебе по время каникул? Не обязательно летних. Даже вот сейчас, когда зимой никто не учится во время новогодних праздников - не хотелось бы, чтобы ребенок отставал и забывал.

11 янв 2017, 17:35
Новачок
Новачок

Stenografist писал(а):
Интересно - а кто как готовит ребенка к учебе по время каникул? Не обязательно летних. Даже вот сейчас, когда зимой никто не учится во время новогодних праздников - не хотелось бы, чтобы ребенок отставал и забывал.

Тут все просто и сложно одновременно, потому заставить ребенка на каникулах что-то учить та ещё проблема. Но у нас малому ещё 3,5 годика, так что это происходило пока садик был на новогодних каникулах только в игровой форме, но я уже довольна тем как им это усваивается. Подруга посоветовала ещё тут пройти пару тестов по математике и я была приятно удивлена, что малому это даже понравилось, ну а смотря на все это не могла нарадоваться тем, что ребенок учиться... это конечно незабываемое чувство!

12 янв 2017, 15:07
Юзер
Юзер

Я считаю, что на летних каникулах дети могут слушать отличные аудиосказки в сети интернет и тем самым ребенок будет одновременно релаксировать и при этом развиваться, как по мне это отличный способ сразу два зайца убить и держать ребенка в тонусе к следующему учебному году, так что пользуйтесь на здоровье, я на 100% уверен, что для многих детей это будет крайне нужное и полезное дело. Удачи.

16 июн 2019, 14:46
Ответить на тему   [ Сообщений: 8 ]