Текущее время: 29 мар 2020, 08:13

Ответить на тему  [ Сообщений: 5 ] 
Підготовка до весілля 
Автор Сообщение
Перехожий
Перехожий

Сообщение Підготовка до весілля
Доброго дня. Я до вас за порадою. Живемо ми з моїм майбутнім чоловіком вже другий рік, знімаємо житло в Ужгороді. Нарешті, вирішили одружитися і відсвяткувати весілля. От тут і почалися сварки і розбіжності у тому, як ми бачимо наше весілля. Я хотіла б замовити хороший ресторан з гарною музикою, а чоловік вважає, що краще зекономити і організувати весілля у батьків в селі вдома. Поставити великий шалаш, танцювати на подвір'ї. Ми, звичайно, посварилися і ніяк не дійдемо компромісу. Я думаю підшукати хороший ресторан в місті, показати йому і він погодиться. А як ви бачите вирішення нашої проблеми? Що скажете?

01 мар 2020, 16:09
Новачок
Новачок

Мне вообще не знакома ваша ситуация. Свадьбу мы захотели сыграть, хотя нас отговаривали собрать деньги и полететь отдохнуть. Но, мы вдвоем в моим молодым человеком готовились, все вместе подбирали и вообще не ссорились ни из-за чего. Наши мнения сходились один в один.

01 мар 2020, 16:17
Новачок
Новачок

Автор, не переживайте. Це, напевно, психологія і погляди чоловіків і жінок розходяться. Ми хочемо, щоб все було якнайкраще, а чоловіки думають про те, де можна зекономити. Нічого в тому страшного немає і я думаю. що ви дійдете порозуміння. Сядьте і поговоріть зі своїм майбутнім чоловіком. Дайте йому можливість підрахувати витрати на святкування вдома, потім запросіть його в ресторан і нехай там зорієнтується по цінам. Я думаю, що він зрозуміє, що тут економити сильно не вийде і погодиться з вами. Як варіант, можете розглянути цей ресторан для святкування весілля в Ужгороді https://country-club.com.ua/zahody/vesillia

01 мар 2020, 16:23
Новачок
Новачок

Ви скажіть своєму майбутньому чоловікові, нехай ще погоду на той день замовить, щоб не було вітру і дощу. Взагалі не розумію, як можна думати про організацію святкування весілля вдома. Наскільки простіше замовити ресторан і не переживати ні за приміщення, ні за кухню. Наведіть йому кілька вагомих аргументів і нехай добре подумає над ними.

01 мар 2020, 16:46
Перехожий
Перехожий

Если еще не выбрали место проведения гуляния - рассмотрите вариант банкетных залов в Фениксе https://fenixresto.com.ua/svadby.html В этом ресторане достаточно просторные залы с вместимостью более 250 человек.
Меню можно просчитать в онлайн режиме через их сайт.
Или попросите специалиста просчитать блюда с расчетом на одного человека.

10 мар 2020, 14:46
Ответить на тему   [ Сообщений: 5 ]